Pravděpodobnost, že jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malina224
Nováček 8 příspěvků 26.02.18 12:27
pravdeposobnost ze jsem tehotna ?

Dobrý den, 24.2.2018 mi vycházela ovulace, MS mam pravidelnou plus minus 1 den, sex jsme s muzem meli 21.2. a dnes 26.2., vim ze takovych dotazu je zde plno, ale mohli byste mi rict ze zkusenosti jaka je pravdepodobnost ze bych mohla byt tehotna?? dekuji :* :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 26.02.18 12:29

Pravděpodobnost je taková že otěhotnět můžeš a taky nemusíš :)

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 26.02.18 12:30

@Malina224 ano dotazů je zde plno, stačí si ty diskuze najít :roll:… Nebo třeba počkat do další MS? Já tyhle dotazy vážně nechápu… A už vůbec ne od někoho, kdo plánuje dítě… Nejdřív si něco radši nacti :zed:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 26.02.18 12:32

Možnost je 50 na 50.. Můžeš otěhotnět ale taky nemusíš. Nikdo ti k tomu více neřekne :nevim:

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 26.02.18 12:32
:-)

Tak to se nedá říct, jaká je pravděpodobnost, pravděpodobnost otěhotnění je bohužel dost nízká obecně a je to hodně o štěstí. Držím palce!

krispyna
Kecalka 461 příspěvků 26.02.18 12:35

Po ovulaci bych řekla, že už je pozdě. Šance otěhotnět z 21.2. je, ale lepší pojistit obden. My se teď trefili a styk byl den před a den po ovulaci.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33318 příspěvků 10 inzerátů 26.02.18 12:36

S jistotou můžu říct, že pravděpodobnost je větší než nulová. Nic jiného. Kdy máš termín další MS? Kup si test, stříhej metr a 3, 4 dny po vynechání si ten test udělej. Potom tu běží diskuze na téma hledání ducha na testu: https://www.emimino.cz/…rankovani/9/, kde zase můžeš zkonzultovat s ostatními, jestli je čárka viditelná, nebo ještě ne. Držím palce, ať to dopadne tak, jak si přeješ.

Judithkaj
Nováček 26.02.18 12:36

Beru věšteckou kouli - takže…těhotná buď jsi nebo nejsi. Ale spis nejsi když tak tlačíš na pilu.

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 26.02.18 12:37

Věšteckou kouli jsem zapomněla doma :think: ale na mě např ovulace neplatila. Otěhotněla jsem v obou případech den po MS

Příšera
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 26.02.18 12:46

Tři měsíce jsme s partnerem hlídali ovu, dokonce kvůli ní přijel i dřív z práce, abychom na to mohli „hupnout“ :)) no a nic, i když jsme sexovali den předem, den potom, nezabralo to. No a v listopadu jsme se kolem ovulace vůbec neviděli a teď jsem v 17tt :)

hani28
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 26.02.18 12:58

Ono to neni ani 50:50 jako spis 20:80. 20% sance otehotneni kazdy mesic. Ale to jsou statistiky, pockej do terminu MS.

lisma
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 26.02.18 13:18

Tehotná nie si, lebo aj keby sa oplodnilo vajíčko, ešte nie je ani v dělohe. Ale možno budeš. Zistíš to tak za 2 týždne ;)

karkarka
Závislačka 2651 příspěvků 26.02.18 13:25

15-20%.

Luclic
Povídálka 50 příspěvků 26.02.18 13:30

Pokud to vezmu přísně matematicky, tak pravděpodobnost, že jsi těhotná je malá. Ale to bys musela opravdu přesně vědět, kdy máš ovulaci. Takže pokud počítám, že jsi se s termínem ovulace trefila a vezmu v potaz, že spermie jsou nejfunkčnější prvních 48 hodin, tak první sex byl moc brzy a druhý už asi pozdě. Ale v některých případech vydrží spermie i 5 dní a vajíčko je oplozeníschopné 12 - 24h, takže drobná naděje tu vždycky je.

ivana1988
Kecalka 365 příspěvků 27.02.18 15:34

Zdravím, jsem tu nová a mám dotaz, poslední týden mě trápí paleni zahy po jakémkoliv jídle, takový pocit jako by se mi vše jídlo chtělo vrátit od tam co přišlo, časté moceni, tvrdší podbrisek, cítím se nafouknuta, a akné mám i tam kde jsem ho nikdy neměla (na zádech). Mohou to být příznaky tehu? Od poslední MS je to 24den. dekuji za rady :slight_smile:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >