Právě cvičím metodu podle Ludmily Mojžíšové

15.6.15 16:08

Právě cvičím metodu podle Ludmily Mojžíšové

Zdravím budoucí maminky, právě jsem začala cvičit metodu podle Ludmily Mojžíšové, a ráda bych založila skupinu, se ženy, které to již cvičily nebo cvičí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3596
15.6.15 16:13

Já jsem chodila na rehabky, kde jsem se všechny cviky pod odborným dohledem naučila a pak jsem to doma cvičila. Dávala jsem si takový blok - power yoga, Mojžíšová a speciální cviky co jsem měla od pilates trenérky a osobního fyzioterapeuta. Asi po měsíci cvičení (cvičila jsem 6× týdně) jsem otěhotněla, nevím jestli to spolu souviselo, ale chci s tím opět začít a budu doufat, že se úspěch bude opakovat, jen tad budu věřit, že pokud otěhotním, tak tentokrát s dobrým koncem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 16:25

@michee jéé ahoj, nečekala jsem, že se tak rychle někdo připojí. Jsem ráda, že jsi si napsala. Tak to jsou dobré zprávy, že jsi otěhotněla. A jak dlouho jste se snažily než jsi začala cvičit? dneska mi fyzioterapeutka ukazala pár cviků, odblokovala mi žebra, a trošku mě bolí spodek, snad to nevadí. Večer si teda zacvičím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 16:59

@adrusenkaaa Mám kamarádku ci ji začala cvičit a hned po prvním sezení otěhotněla ani neví jak :) A ona sama se k tomu dostala přes kamarádky co dlouho nemohly otěhotnět a u všech to skončilo stejně ;) držím ti palce :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 19:54

@Chaarlynecka jééé ahoj, tak to ráda čtu takové příběhy. děkuji. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3596
15.6.15 22:54
@adrusenkaaa píše:
@michee jéé ahoj, nečekala jsem, že se tak rychle někdo připojí. Jsem ráda, že jsi si napsala. Tak to jsou dobré zprávy, že jsi otěhotněla. A jak dlouho jste se snažily než jsi začala cvičit? dneska mi fyzioterapeutka ukazala pár cviků, odblokovala mi žebra, a trošku mě bolí spodek, snad to nevadí. Večer si teda zacvičím.

No, u mě to bylo trošku takové složité. Já jsem byla jednou těhotná a to nedopadlo, trpěla jsem šílenýma bolestma zad, takže jsem začala řešit ty bolesti, tam jsem chodila na rehabky a cvičila jsem tu Mojžíšovou, to jsem tak nějak cvičila sem tam, ale nedala jsem tomu moc a pak jsem spíš otěhotněla až po tom, co mi doktor uvolnil kostrč. To jsem pak měla úspěšné to těhotenství, nicméně pak se mi pěkně zhuntovalo tělo, jak jsem syna pořád nosila, měla jsem vyrotovanou pánev a to jsem rpávě začala chodit na fyzio a na soukromé pilates, to mi dalo fakt hodně, k tomu ještě masáže na uvolnění zatvrdlých svalů. No otěhotněla jsem nějak po 8 měsících od začátku snažení a ca 1 měsíc co jsem i doma 6× týdně cvičila, ale to nedopadlo moc dobře a teď jsem ve fázi, že zase chci začít něco dělat a uvidím :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 08:24

Ahoj. Asi mě čeká ivf a jelikož mám věčně zablokovanou páteř, chtěla bych předtím cvičit podle LM. Doporučili byste mi prosím dobrou fyzioterapeutku v Brně? Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 08:45

@tajanina já chodila k primářce Pavlíně Svobodové do FNuSA, můžeš ji napsat mail a domluvit se (pavlina. svobodova@fnusa.cz).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
7.7.15 08:48

Mám doma knihu L. Mojžíšové úplně novou, nepoužívanou. Ráda ji za cenu poštovného věnuji. Pokud máte zájem, napište mi do soukromé zprávy adresu. Zašlu prvnímu, kdo se ozve.

*Edit - kniha je již zamluvená, to byla rychlost :mrgreen: *

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 09:31
@Little_Talker píše:
@tajanina já chodila k primářce Pavlíně Svobodové do FNuSA, můžeš ji napsat mail a domluvit se (pavlina. svobodova@fnusa.cz).

Děkuju, určitě jí napíšu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
7.7.15 18:19

Zdravím vás tu :mavam: a také se ráda přidám do skupiny, jestli můžu ;) Po téměř dvouletém snažení bez úspěchu (a bez zjištěných zdravotních příčin) jsem se k této metodě dostala úplně náhodou, cvičím teprve měsíc, mobilizace kostrče a žeber mě čeká příští týden… Cvičení mě na jednu stranu uklidňuje, ale na druhou stranu je to někdy boj dokopat se k němu třeba ráno a vstávat kvůli tomu dřív… K tomu cvičím ještě hormonální jógu a ta mi pomáhá moc, po několika týdnech cvičení absolutně nebolestivá menstruace (do té doby jsem roky první den bez ibalginů nedokázala fungovat). A jak to máte se cvičením vy, zvládáte to poctivě každý den? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 19:36

@annyz já cvičila rok poctivě každý den, potom už jen 4 cviky, které mi pocitově pomáhaly na záda. A nevím, jakou zásluhu mělo cvičení, ale předtím jsem se pokoušela dlouho otěhotnět a marně a i když jsme se s tehdejším přítelem dva měsíce po začátku cvičení rozešli, cvičila jsem dál a s manželem se nám povedlo napoprvé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 21:29

@annyz ahoj super dalso clen.jen tak dale.me uz delala fyzioterapeutka mobilizace kostrce a panve.mela jsem to ve spatnem stavu. tedka msm z toho dobry pocit, ze mi to udelsla. pristi mesic znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 21:31

@Little_Talker a muzu se zeptat jake cviky? ja jich mam uz deset. doufam, ze mi pomuzou.ja cvicim teprve 2 tydny.tak uvidime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.15 08:48

@adrusenkaaa cvičila jsem přitahování kolen, žabáka, kočku a rotace do strany na čtyřech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama