Právě jsme se rozešli mojí vinou a mně je hrozně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.13 11:11
Právě jsme se rozešli mojí vinou a mně je hrozně

Ahoj, právě jsem napsala partnerovi, že je mezi námi konec, protože se před ním strašně stydím a nedokážu se mu ani podívat do očí. Nechci zacházet do detailů, aby mě nikdo neidentifikoval, ale jde o to, že jsem se za jeho zády seznámila s jedním člověkem, kterého zná, abych se dozvěděla věc, kterou by mi partner osobně nikdy neřekl. Před partnerem jsme dělali, jakože se neznáme a tajně byli v kontaktu. A ona dotyčná osoba mu to teď prozradila a já se to dozvěděla. Partner mi volal a nic mi neřekl, ale dle hlasu jsem poznala, že není v pohodě. Měl přijet dnes odpoledne mi s něčím pomoct, ale já jsem mu napsala, ať raději nejezdí, že vím, že už to ví, že se stydím a už ho raději nechci vidět. A teď tu sedím a řvu… :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 16.01.13 11:14

A kolik vám je? :think:

peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 16.01.13 11:14

A ty ho ještě chceš? nebo je ti volný?

káťa
Extra třída :D 13835 příspěvků 16.01.13 11:15

Kolik vám je?

Příspěvek upraven 16.01.13 v 11:17

LE.nova
Kecalka 280 příspěvků 16.01.13 11:15

No a co bys chtěla slyšet když zakládáš diskuzi?

andelka111
Kecalka 257 příspěvků 16.01.13 11:16
@Anonymní píše:
Ahoj, právě jsem napsala partnerovi, že je mezi námi konec, protože se před ním strašně stydím a nedokážu se mu ani podívat do očí. Nechci zacházet do detailů, aby mě nikdo neidentifikoval, ale jde o to, že jsem se za jeho zády seznámila s jedním člověkem, kterého zná, abych se dozvěděla věc, kterou by mi partner osobně nikdy neřekl. Před partnerem jsme dělali, jakože se neznáme a tajně byli v kontaktu. A ona dotyčná osoba mu to teď prozradila a já se to dozvěděla. Partner mi volal a nic mi neřekl, ale dle hlasu jsem poznala, že není v pohodě. Měl přijet dnes odpoledne mi s něčím pomoct, ale já jsem mu napsala, ať raději nejezdí, že vím, že už to ví, že se stydím a už ho raději nechci vidět. A teď tu sedím a řvu… :,(

No nenapsala jsi o co jde, ale evidentně ti krapet ujelu nervy.
Nevím co tak hrozného jsi provedla, ale kdyby jse na tebe tvůj partner kvuli tomu zlobil, tak by ti asi ani nevolal.

Tak se trochu uklidni a zkus si s ním promluvit, třeba to zas takový průšvih nebude :think:

Barbora13
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 16.01.13 11:17

Musis vedet prece koho chces.Ale byvalou lasku musis vybrecet a bude to dobry. Clovek se musi vybrecet

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 16.01.13 11:18

Tak když ti volal a ani ti k tomu nic neřekl, tak to snad nebude tak horký :hug: :hug:

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 16.01.13 11:18

Docela zamotany vse do sebe!! :think: Proc rozchod? Kvuli tomu ze jsi poznala nekoho koho zna on?? :|

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.13 11:18

Hrozně se před ním stydím. Navzájem nesnášíme lhaní a kdyby tohle provedl on mně, těžko bych to také rozdýchávala. ten fakt, že by mi lhal. Je nám 35 a 45.

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 16.01.13 11:20

A jako v cem jste si lhali??? :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.13 11:20
@Jaja87 píše:
Docela zamotany vse do sebe!! :think: Proc rozchod? Kvuli tomu ze jsi poznala nekoho koho zna on?? :|

Lhala jsem mu, a on se to teď dozvěděl. Ten dotyčný mu vše prozradil a prosil ho, aby mi to neříkal…že to ví.

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 16.01.13 11:20
@káťa píše:
Kolik vám je?Příspěvek upraven 16.01.13 v 11:17

Viz můj první příspěvěk :D Ptáš se ze stejnýho důvodu jak já? :D

Wennulka
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 16.01.13 11:20

Chtelo by to trochu vic info.Ty si ho podvedla s nekym koho zna a on mu to rekl? Tak sem to pochopila.

Gabika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.13 11:21

No, keď už to prasklo, tak pomôže len úprimnosť úprimnosť a pokánie.
Nikam ho neposielaj, neodháňaj, ale daj mu čas, aby to zkousnul a prišiel za tebou sám.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama