Pravé kontrakce a stále nic :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 30.08.18 06:25
Prave kontrakce a stále nic :(

Ahojky holky. Jsem uz zoufalá. Už druhy den, vždy to začne ráno přes noc klid, no co druhy den, asi už mesic, ale druhy den je to silný, mě chytají kontrakce i po 5 minutách, včera jsem byla u doktora a na tokografu to sám viděl, ale jsem furt otevřená na 2 prsty, dal se neoteviram. Začíná to vždy přes den, já už jsem z toho fakt zoufalá, mám týden do termínu, ale nechápu, jak muže zmizet kontrakce? Ani po teple vodě to nezmizelo, ale lehnu do postele večer a zaspím to, opravdu jsem už vyčerpána z toho :zed:

Reakce:

pajulinkaa
Závislačka 4363 příspěvků 30.08.18 07:18

@Klaraslunicko zkus ještě stimulovat bradavky až to zas přijde, oxytocin by to měl zintenzivnět :hug: . Vím že jsi nejspíš unavená, ale s jistotou už to budeš mít brzy za sebou a v náručí miminko :hug: vydrž :kytka:

pajulinkaa
Závislačka 4363 příspěvků 30.08.18 07:20

@Klaraslunicko ještě kontroluj délky, jak to má 30-40 vteřin,tak je to pravé ;) , a to už nezaspis věř mi :mrgreen:

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 30.08.18 07:23

@pajulinkaa dekuju moc :) :hug: ČLovek je už z toho opravdu hotovej , příští termín by mi to vyvolali a do toho se mi taky nějak extra moc nechce ..jen co mi je záhadou ,tak jak kontrakce muže zmizet ,poslicky chápu ,ale kontrakci ne :?

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 30.08.18 07:23

Kamarádka to měla stejně, přenášela, tři dny doma v bolestech, třikrát jeli do porodnice a vždy ji poslali domů… Na počtvrtý už to vyšlo :mrgreen: držím palce :palec: říkala že byla tak hotová, že i zvracela, skoro nemohla tlačit a málem skončila na císaři.. Totálně vyčerpaná po těch dnech.. Už je to skoro 6 let a o dalším dítěti nechce ani slyšet.

pajulinkaa
Závislačka 4363 příspěvků 30.08.18 07:34

@Klaraslunicko tak zase máš tělo teď pěkně připraveny a přes noc se vyspíš,tak naber síly,nic doma nedělej :hug: , jak tě to jeden den nechá,tak pojedeš :lol: . já byla nemocná s teplotama, oteklym krkem a kašlem a ucpaným nosem, to už jsem přenášela druhý termín a byla jsem vyčerpaná a unavená, jednu noc mě to nechalo a já se vyspala…no ráno začly v půl šesté kontrakce a já mohla dýchat :dance: :lol: :mrgreen: , takže tělo to všechno ví. Budeš to mít rychle za sebou, nebo minimálně o dvě hodiny kratší, když jsi otevřená na dva ;) . Držím palce ať to máš co nejrychleji za sebou a zdravé miminko u sebe :kytka:

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 30.08.18 07:34

@Lainaire8 já sice neprenasim ,mám ještě 6 dni ,šle už mě to vyloženě sere . Malej má 3500 kila ,nevím kolik to bude mít za týden ,ale určitě do 4 kil ,to jsem na sebe zvědavá ,já už zkoušela všechno možný a ty kontrakce nemůžu rozjet proste … :zed: :palec: to už je takovej stav zoufalosti tohleto a ještě s debilni cukrovkou . Sami stresy jen

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 30.08.18 07:36

@pajulinkaa to je pravda , no tuhle noc mě to nechalo tak třeba :) já už bych si to přála i o ten týden ,vzdyt víš :hug: …dekuju moc :)

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 30.08.18 08:30

Mně u druhého porodu taky mizely kontrakce, když jsem si lehla nebo sedla, takže jsem byla neustále na nohách. Po 5 hodinách jsem odjela do porodnice, kde mi vleže natočili monitor, tam byla kontrakce na začátku, 20 minut rovná čára a další kontrakce na konci. PA to okomentovala slovy, že to u poslíčků bývá, že vleže zmizí. Za 2,5 hodiny mi pomohla přivést na svět dceru.
Zkus dlouhou procházku, a když se kontrakce objeví, pokračuj v chození venku i doma.

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 30.08.18 08:34

@Karleon mě se zase objevují spis ,když jsem v klidu ,no včera teda cely den ,to je pravda az to šlo do krize a dneska to je o něco lepší ,ale furt mizej..včera to i tak bolelo ,ze jsem fakt myslela ,ze už budu rodit a v noci mě to nechává klidně spát

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >