Pravidelná menstruace, 2 cykly již nepravidelná, můžu?

2.3.16 12:59

pravidelná menstruace, 2 cykly již nepravidelná, můžu?

Ahoj holky, vysadila jsem prášky někdy v červenci a pokoušíme se o dítě cca od října. Měla jsem pravidelnou menstruaci přesně na den 28 dní. Ale poslední dva cykly mám 14 dní zpoždění. Pobolívá mě podbřišek, ale testy negativní. Měla jsem naposledy 23.1.2016 menstruaci. Chci se zeptat, zda i teď můžu přijít do jiného stavu v tom zpoždění? :nevim: a čím může být to zpoždění? Začala jsem brát superfolin, který je na plánování těhotenství s obsahem kyseliny listové, nemohla mi to rozházet ona?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58599
2.3.16 13:01

@Lyonwoods to může být cokoliv - anovulační cyklus atd.. test negat? většinou se ten cyklus prodlouží při biochemickém těhotenství nebo při anovuláku. Jinak ano, pokud je třeba opožděná ovulace, můžeš přijít do jiného stavu později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50071
2.3.16 13:12

Pokud jsou ty rozházené cykly ovulační (s hodně opožděnou ovulací), otěhotnět normálně můžeš. Pokud je to zpoždění zapříčiněno tím, že ovulace chybí, tak bohužel ne. Jinak mně moje na den celoživotně pravidelné cykly začaly lítat asi před půl rokem, plus minus pár týdnů, příčinu nikdo neodhalil a teď se to, snad, doufám, zase samo od sebe srovnalo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.16 13:19

Já jsem si dělala ovulační testy 12.-16. den a negativní, tak nevím kde se fláká ta moje ovulace :)spousta kamošek to pozná bez testů, já bohužel ne. Tak nevím zda je opožděná, nebo vůbec. Chjo.. Možná to je taky tím, jak moc chci dítě a hlava dokáže leccos že?:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50071
2.3.16 13:33

Tak pokud je cyklus takhle protažený, ovulaci bych čekala cca kolem 28.DC, pokud by byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5550
2.3.16 13:45

Taky jsem četla, že neznammená, že pokud není ms, že nemůže být ovulace. Já jsem měla zpoždění 10dni tt negat. A ovulační testy pozitivní sice pozdě, ale přece 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.16 13:48

Já uživam prvni měsíc Sarapis soja po ni se otěhotnění zaručeně. Vygoogli je to pecka a porodnič. asistentka mi to taky poradila a navic ti to upraví menstr. cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
2.3.16 13:53

Tak já jsem dnes 40 DC… TO je už moc na ovulaci že? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5550
2.3.16 13:55

@Lyonwoods ja si myslím že to tím superfolikem nebude jsou to jen vitamíny a doplňky stravy :nevim:

@Anonymní píše:
Já uživam prvni měsíc Sarapis soja po ni se otěhotnění zaručeně. Vygoogli je to pecka a porodnič. asistentka mi to taky poradila a navic ti to upraví menstr. cyklus.

No ja taky užívám Sarapis tak uvidíme navic potom roste taky dělož. sliznice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.16 13:57

Ten sarapis je ale pro starší ne? Mně je 30 :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5550
2.3.16 14:07

@Lyonwoods mě je 32 je to pro ženy v klimakteriu toho si nevšimej.
Regeneruje a udržuje hormony v rovnováze. Navic obsahuje mateří kašičku burcuje vaječníky vyvolává ovulaci. Je to jako Clostilbegyt co holky uživaji, jenže sarapus je na přirodni bazi. Koukni na net. Zadej sarapis na otěhotnění budeš překvaena.
Moc si miminko přejeme a doufám že to nebude dlouho trvat.

Přeji ti brzy // čárky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.16 14:09

Jůůů tak děkuji moc :-* a začít brát? prostě až ho koupím ráno a večer?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5550
2.3.16 14:12

@Lyonwoods nemusíš být anovulačni i holky otěhohotněli a ms neměli takže klid a navíc se může stát, že může ovulace být i dvakrat do měsice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5550
2.3.16 14:16
@Luciiiš83 píše:
@Lyonwoods nemusíš být anovulačni i holky otěhohotněli a ms neměli takže klid a navíc se může stát, že může ovulace být i dvakrat do měsice.

@Lyonwoods
Jmenuje se sarapis soja. Uživam ho 2tobolky. Jednu rano jednu vecer po dobu 14 dni. A dalších 14 jednu tobolku. Můžeš zacit kdykoliv. Az to pak dostaneš začni brat dvě tobolky a po 14 dnech tu jednu. Ono se ti to upraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5550
2.3.16 14:18
@Luciiiš83 píše:
@LyonwoodsJmenuje se sarapis soja. Uživam ho 2tobolky. Jednu rano jednu vecer po dobu 14 dni. A dalších 14 jednu tobolku. Můžeš zacit kdykoliv. Az to pak dostaneš začni brat dvě tobolky a po 14 dnech tu jednu. Ono se ti to upraví.

Jsou to prirodni Fytoestrogeny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama