Kratší doba menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 12:03
Pravidelná MS ale teď jen 3dny

Ahoj, mám takový dotaz, Teď poslední 3 měsíce mám pravidelnou MS ale teď jsem to měla 1.8.2019. Ale jen 3dny 1den normální jako vždy, 2druhy den silnější a a pak 2dny špinění a pak 2dny nic toto se my ještě nestalo a MS mám vždy 6-7dni ale teď jen 3dny pokud nepočítám to špinění, pohlaví styk máme už měsíc nechráněni ale nevím kdy se to mohlo chytnout, TT jsem si dělala ale není pozitivní, myslíte že je ještě brzo na TT? A nebo nejsem těhotná. :nevim: děkuji za odpovědi

Reakce:
Jogo-Bela
Kecalka 170 příspěvků 06.08.19 12:36

Ahoj, řeším něco podobného, normálně mívám ms tak 5 dnů, ale teď jsem to měla jeden den začínající - špinění, pak dva dny normálně, a včera už jen špinění, i dneska, stačí mi intimka… ale já mám teda nasazené nově léky na štítnou žlázu a beru vitaminy, tak jestli se to nemohlo z toho… změnila jsi něco? kromě toho, že se snažíte (což my tedy taky :lol: )

lilith1
Ukecaná baba ;) 2286 příspěvků 06.08.19 12:52
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový dotaz, Teď poslední 3 měsíce mám pravidelnou MS ale teď jsem to měla 1.8.2019. Ale jen 3dny 1den normální jako vždy, 2druhy den silnější a a pak 2dny špinění a pak 2dny nic toto se my ještě nestalo a MS mám vždy 6-7dni ale teď jen 3dny pokud nepočítám to špinění, pohlaví styk máme už měsíc nechráněni ale nevím kdy se to mohlo chytnout, TT jsem si dělala ale není pozitivní, myslíte že je ještě brzo na TT? A nebo nejsem těhotná. :nevim: děkuji za odpovědi

hormonální nerovnováha, mívají to ženy v přechodu..

Jogo-Bela
Kecalka 170 příspěvků 06.08.19 14:30

@lilith1 Ale ty nové léky apod. s tím souviset můžou, že? Já právě doufám, že se mi všechno dává dokupy díky těm lékům a vitamínům, dřív jsem mívala sice cca 5 dnů, ale taky jen co 2-3 měsíce, možná bez ovulace… jsem z toho jelen, ale štítná žláza je po 2 měsících braní léků lepší, poslední cyklus 35 dní… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 15:58

@Jogo-Bela @Jogo-Bela
Jenže já žádné léky neberu a navíc ani HA jsem nebrala, stres taky žádný :nevim:, možná to může být i kojením protože kojim za den hoooodně často a v noci taky :roll:

Jogo-Bela
Kecalka 170 příspěvků 06.08.19 19:55
@Anonymní píše:
@Jogo-Bela @Jogo-Bela
Jenže já žádné léky neberu a navíc ani HA jsem nebrala, stres taky žádný :nevim:, možná to může být i kojením protože kojim za den hoooodně často a v noci taky :roll:

Tak s tím kojením to souviset může… aspoň si myslím, zkušenost takto nemám

Váš příspěvek
Reklama