Pravidelná MS, kojení, ale netěhotná :/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kokosanek
Povídálka 26 příspěvků 03.11.14 11:44
Pravidelna MS, kojení...ale netěhotna:/

Ahoj holky, prosim poraďte jsem trochu zmatená. Mám 16ti měsíční dceru a stále kojím(1-2× přes den, noční kojení). Mám pravidelnou MS. S manželem bychom chtěli druhé mimi. Doktorka mi řekla, že musim přestat kojit, že je možný že mam potlačenou ovulaci. Ale jak můžu mít potlačenou OVU, když mam pravidelnou MS(přesně na den)? To spolu souvisí ne? Dcerka je na mě dost fixovaná, nechce se mi jí takhle odstavit, odšoupnout.. :( poraďte

Reakce:
Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 03.11.14 11:50

@kokosanek
Nechápu, myslím, že je blbost, že bys musela přestat kojit :nevim:
Kup si OVU testy a můžeš se sama přesvědčit o tom, jak ovuluješ :mrgreen: :mrgreen:

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 03.11.14 11:50

Kamarádka kojí 3× enně a je ve 12tt :nevim:

Možné to sice je (ta potlačená ovulace), ale kojíš málo, takže myslím, že tto bude OK. Můžeš mít anovulační cykly, to bys měla MS i tak. Ale u těch většinou MS je nepravidelná nebo jsou cykly dlouhé.
A co měřit bazální teplotu nebo dělat ovulační testy?
Já byxch se na to vyprdla a začala se snažit…

Klementyna
Echt Kelišová 8269 příspěvků 03.11.14 11:53

Ja jsem popate tehotna a VZDY jsem otehotnela jeste behem kojeni predchoziho ditete, takze blbost :)

kokosanek
Povídálka 26 příspěvků 03.11.14 11:53

Taky mě to zaskočilo, že mam přestat kojit. znám spoustu kamarádek co kojí a jsou bud těhotné a nebo mají dvě děti a kojí obě.
zkusím ty ovu testy. díky moc :)

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 03.11.14 13:01

Sestra také otěhotněla i když kojila. Jinak to, že máš pravidelnou menstruaci, neznamená, že máš ovulaci. Měř si bazální teplotu každé ráno, potom zjistíš, jak na tom jsi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >