Pravidelná změna chování po horečce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1pipa
Kelišová 6111 příspěvků 13.04.19 21:11
Pravidelná změna chování po horečce

Ahoj. Chci se zeptat, jestli některá z vás má zkušenost se změnou chování u dítěte. Před rokem jsme skončili v nemocnici s totálním zachvatem šílenství, předcházely tomu nocni besy, amoky zurivosti, změna chování především vůči me atd. Bylo to hrozne. Chtěli nás odeslat do blázince. Synovi bylo 4,5 roku. S pomocí psycholozky, psychiatricky a nasazene medikace se stav stabilizoval. Občas se objevily náznaky změny chování, nicméně se postupne davkovani snizovalo a ted uz budeme konečně léky vysazovat. Poslední týden zase vidím změnu chování. Je nervóznější, litostivejsi, zasekává se, dělá naschvály, zničehonic začne být na me skaredy a říká mi ze nejsem správná Mamka, někam se schová, mračí se na mě apod. Dneska má horečku a rymu. Jinak žádný problém, nic ho nebolí. Už jsem si říkala víckrát, že ty změny jsou vždy v období horečky. I loni kdyz se „zblaznil“ mel zrovna cca tri dny po vysokych horeckach. Horečku ma většinou vysokou
2- 3dny, žádné jiné problémy a pak najednou je po horečce a nic mu neni. Začínám uvažovat, jestli tyto problémy nemůžou být jiného charakteru než psychického. Občas mu i divne zapacha z úst. Nemá někdo z vás zkušenost, radu, tip na co upozornit lékaře, které vyšetření si vyžádat?
Jsem hotová z představy, že se bude opakovat stav z lonska.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 21:24

Minimálně magnetickou rezonanci mozku bych si vyžádala a infekce odběry. Spojitost tam být podle mě může, ale nejsem lékař.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 21:26

A tu rezonanci by mel indikovat neurolog. Urcite bych ho navstivila..

1pipa
Kelišová 6111 příspěvků 13.04.19 21:29

Minulý rok mu dělali ct mozku aby vyloučili nádor. Krev mu taky brali. Zkusím s ním zase zajít k obvodní, ale myslím, že ta nam žádné vyšetření nenavrhne. Proto sháním zkušenosti mamin, které by mě mohly dát tip.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 21:31

@1pipa magnetická rezonance je přesnější a šla bych opravdu za neurologem, kdyz pediatr nechce řešit…

ivašot.
Echt Kelišová 7520 příspěvků 13.04.19 21:46
@1pipa píše:
Minulý rok mu dělali ct mozku aby vyloučili nádor. Krev mu taky brali. Zkusím s ním zase zajít k obvodní, ale myslím, že ta nam žádné vyšetření nenavrhne. Proto sháním zkušenosti mamin, které by mě mohly dát tip.

A vy už nikam nechodíte na kontroly, po těch loňských událostech?

1pipa
Kelišová 6111 příspěvků 13.04.19 22:01
@ivašot. píše:
A vy už nikam nechodíte na kontroly, po těch loňských událostech?

Dochazime jen k psycholozce a na psychiatrii. Dnes jsem začala vyhledávat doporučení naa kvalitního neurologa. Chodili jsme k neurolozce ještě před zachvatem, protože mi omdlel při placi, ta vyloučila epilepsii, predepsala hořčík. Po zachvatu nás navštívila v nemocnici a po pěti minutách bez vyšetření řekla, že tu není z neurologickeho hlediska nic k řešení, že spíš psychiatr. Teď mi začínáji vrtat hlavou ty horečky, které se vždy při těchto změnách objeví. Taky ze uz dříve měl problémy…to omdlevani, při horečkách občas křečovitost. Uvazuju uz i nad cukrovkou, boreliozou nebo nevím co by mohlo způsobovat v mozku výkyvy chovani :think:

ivašot.
Echt Kelišová 7520 příspěvků 13.04.19 22:09
@1pipa píše:
Dochazime jen k psycholozce a na psychiatrii. Dnes jsem začala vyhledávat doporučení naa kvalitního neurologa. Chodili jsme k neurolozce ještě před zachvatem, protože mi omdlel při placi, ta vyloučila epilepsii, predepsala hořčík. Po zachvatu nás navštívila v nemocnici a po pěti minutách bez vyšetření řekla, že tu není z neurologickeho hlediska nic k řešení, že spíš psychiatr. Teď mi začínáji vrtat hlavou ty horečky, které se vždy při těchto změnách objeví. Taky ze uz dříve měl problémy…to omdlevani, při horečkách občas křečovitost. Uvazuju uz i nad cukrovkou, boreliozou nebo nevím co by mohlo způsobovat v mozku výkyvy chovani :think:

Na důkladném neurologickém vyšetření bych trvala i ta magnetická rezonance by nebyla od věci. Jestli jste byli v nemocnici, tak na tu cukrovku by myslím přisli.

jannina1
Závislačka 4486 příspěvků 13.04.19 22:23
@Anonymní píše:
@1pipa magnetická rezonance je přesnější a šla bych opravdu za neurologem, kdyz pediatr nechce řešit…

Proc anonym? O sobe nepises nic..

Lamátko
Závislačka 2642 příspěvků 13.04.19 22:25

Ale píše o svém synovi, já anonym chápu

Lamátko
Závislačka 2642 příspěvků 13.04.19 22:26

Jeee pardon

1pipa
Kelišová 6111 příspěvků 13.04.19 22:27
@ivašot. píše:
Na důkladném neurologickém vyšetření bych trvala i ta magnetická rezonance by nebyla od věci. Jestli jste byli v nemocnici, tak na tu cukrovku by myslím přisli.

Děkuji. Neurologa vyhledam určitě a rezonanci taky budu chtit. Je to tady ale šílené s cekackama :persevere:. Dostat se ke kvalitnímu deckemu neurologovi, psychologovi atd je opravdu nadlidský výkon.

jannina1
Závislačka 4486 příspěvků 13.04.19 22:27
@1pipa píše:
Dochazime jen k psycholozce a na psychiatrii. Dnes jsem začala vyhledávat doporučení naa kvalitního neurologa. Chodili jsme k neurolozce ještě před zachvatem, protože mi omdlel při placi, ta vyloučila epilepsii, predepsala hořčík. Po zachvatu nás navštívila v nemocnici a po pěti minutách bez vyšetření řekla, že tu není z neurologickeho hlediska nic k řešení, že spíš psychiatr. Teď mi začínáji vrtat hlavou ty horečky, které se vždy při těchto změnách objeví. Taky ze uz dříve měl problémy…to omdlevani, při horečkách občas křečovitost. Uvazuju uz i nad cukrovkou, boreliozou nebo nevím co by mohlo způsobovat v mozku výkyvy chovani :think:

Nyslim, ze uvazujes spravnym smerem. Nekdy si musis vysetreni doslova vydupat, doktori jsou lhostejni, jejich dite to neni.
Podle me zkus i vysetreni na herpeticky blog, muze mit i zanety mozku u CNS.

jannina1
Závislačka 4486 příspěvků 13.04.19 22:29
@1pipa píše:
Děkuji. Neurologa vyhledam určitě a rezonanci taky budu chtit. Je to tady ale šílené s cekackama :persevere:. Dostat se ke kvalitnímu deckemu neurologovi, psychologovi atd je opravdu nadlidský výkon.

Zkus nekam dojet, radeji jet nekam dak nez cekat nekolik mesicu. Zadanka ti plati vsude, nekde ji ani mit nemusis.

1pipa
Kelišová 6111 příspěvků 13.04.19 22:29
@Lamátko píše:
Ale píše o svém synovi, já anonym chápu

O synovi píšu ja :wink:. Ale i tak chápu když někdo radi anonymně. Jsem ráda za reakce.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama