Pravidelné bolesti břicha hlavně po jídle

Anonymní
14.2.20 14:18

Pravidelné bolesti břicha hlavně po jidle

Hezký pátek,
holky setkala jste se některá s pravidelnou bolestí břicha okolo pupíku? Většinou je to po jídle, jsou to občas chvilkové bolesti a někdy delší - hlavně i pocit uplne plnosti, nechutenství,..
Občas si přijdu jak hypochondr, ale bolesti opravdu mám :nevim:.. trvá to tak 4 mesice.. nikde jsem zatim nebyla, protoze jak rikam, prijdu si jak hypochondr, kdyz mi nic jineho k tomu není… :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4646
14.2.20 14:36

Žaludeční vředy? :think: Dvanácterník je myslím naopak po jídle lepší :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
14.2.20 15:11

Měla jsem při zánětu žaludku a střev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3008
14.2.20 15:34

Nejsi ve stresu? Já to měla hodně stresem

Příspěvek upraven 14.02.20 v 16:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
14.2.20 16:26

@Hrozina musela jsi teda na gastro a kolono, aby to poznali? Bývá u tohoto zánětu zvýšené i CRP?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11480
14.2.20 16:58
@Anonymní píše:
Hezký pátek,
holky setkala jste se některá s pravidelnou bolestí břicha okolo pupíku? Většinou je to po jídle, jsou to občas chvilkové bolesti a někdy delší - hlavně i pocit uplne plnosti, nechutenství,..
Občas si přijdu jak hypochondr, ale bolesti opravdu mám :nevim:.. trvá to tak 4 mesice.. nikde jsem zatim nebyla, protoze jak rikam, prijdu si jak hypochondr, kdyz mi nic jineho k tomu není… :?

Ahoj,

šup s tím k doktorovi. Muže to být od žaludku, nebo dietní chyba, nebo stres… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
14.2.20 18:39

@kaja555 CRP nevím. Ten zánět žalzdku poznali na UTZ, potom jsem ale stejně šla na gastro i kolono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama