Pravidelné buzení v noci 10měsíčního chlapečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrejjkaaa
Povídálka 32 příspěvků 07.09.19 08:12
Pravidelné buzení v noci 10ti měsíčního chlapečka

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli s tím některá z vás nemá zkušenosti… Poslední týden se mi pravidelně malej (10 měsíců) budí kolem 2hod a zabere až ve 4 ráno.
Uspavam ho pravidelně kolem 8hod.,spinka docela pěkně do cca půlnoci, poté si ho občas beru do postelu.. A pravidelně se vzbouzi kolem té 2hod.-neplace, ale pořád se vrtí… Lehne si, do minuty si sedne, lehne si jinak, a takhle pořád dokola… Někdy si u toho něco povídá… Občas leze po nás…
Když ho znovu uspim, dám do jeho postýlky, do 5ti min je vzhůru, dělá tam to samé a pak tam začne plakat…
Na začátku jsem si říkala, že o nic nejde, že má jen blbou noc, že nemůže tvrdě zabrat, uvelebit se… Ale celý týden… Nehledě na to, že já pak snad spím i v sedě…
Díky moc za názory, rady… :)

Reakce:
anavi13
Závislačka 4529 příspěvků 07.09.19 08:15

Mě to syn sedm měsíců to teď taky dělá :mrgreen: padne druhá hodina a kouká :D včera do čtyř a dnes do tří. Rostou mu zuby tak to asi bude tím :lol:

lachtanice86
Echt Kelišová 8996 příspěvků 07.09.19 08:24

Dcera, 9m, to dělá už několik měsíců

janickaIII
Závislačka 4611 příspěvků 07.09.19 08:28

@Andrejjkaaa posledni tyden mam to same i hodiny s rim rozdilem, ze jeci. Po dcou hodinach je to jako kdyz utne a spi. Zkousela jsem vsechno, aby nemel moc vjemu, hrat si pres den vic, nechat ho venku „vybehat“a nektery den to zabralo jiny ne. Nechapu cim to muze byt. Na zuby bych to vsechno nesvalovala i kdyz urcite svuj podil take maji. Myslim si, se maji nejakou vyvojovou fazi v mozku. Mozna trochu separacka a v noci nas hledaji? :nevim: tezko rict. Zkousim davat homeopatikum viburcol a na zuby camilia.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1909 příspěvků 07.09.19 08:41

Taky to syn měl, teď má 14M a už v pohodě ;) trvalo to teda asi dva měsíce, ne každou noc, ale něco se odehrávalo :nevim:

Andrejjkaaa
Povídálka 32 příspěvků 07.09.19 08:47

Mě to právě zaráží…, že i když je u nás v posteli tak neplace, ale pořád se vrtí.. Lehne, do minuty je někde jinde.. I když se v posteli pritulime.. Nic.. Stejně je do minuty jinde… Přitom ospalej je..

dickys
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 07.09.19 09:02

Taky mi to 11 měsíční občas dělá. :lol: Zuby mu rostou, ale jestli je to tím, to nevím. Zkoušela jsem dávat na noc nurofen a bylo to lepší, ale nechci mu ho dávat pořád.

AlcaBa
Kecalka 147 příspěvků 07.09.19 09:07

Mně to mládě dělá taky. Já osobně teda nic uklidňujícího podávat nebudu. Když to má tolik dětí asi je to normální dozrávání CNS :nevim: To že jsem nevyspalá trvá už x měsíců, takže žádná novinka :D

Mojinka123
Nováček 1 příspěvek 08.09.19 07:57

Holky u nás je to taky. Malý se už naučil spát od 19:30 do cca 4-5 rána, ale poslední měsíc se budí od půlnoci pořád usne až po tom, co dostane láhev 210 UM. Už si nevím rady. Zoubky taky lezou, ale je klidný. Nemyslím si, že by měl být v noci hladový, přes den jí dost. Na netu jsem našla jen tip „nechat vytrvat“ ale to se nedá… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama