Pravidelné noční buzení 18měsíční - už půl roku!

21
22.2.16 11:21

pravidelna nocni 2hod pauza18ti mesicni - uz pul roku!

Ahoj,
od zari mame kazdodenni buzeni s tim, ze mala pak 2-3hodiny nespi. Je to každý den. Mam ji vedle postele v postýlce, s usínáním není problém. Obcas se vzbudi s brekem a musim ji vytahnout a pochovat, když jen poknourava, stejne musim rozsvítit lampičku, sape se na ni z postýlky, beda jak bych zhasnula. Chvilema knuci, chvílema se snazi usnout, nebo si jen sedi a kouka. U babicky spi normalne celou noc - ma ji taky vedle sebe, ted jsme byli an chate, taky spala - taky jsem ji mela u postele. Dnes spala ve svém pokojicku, jen přes zed a s otevrenyma dverma a bylo to snad ještě horsi, stejne se vzbudila, byla vzhuru a ještě plakala - i když tam usnula v pohode a tu mistnost dobře zna. Tak 2× za mesic spi celou noc i vedle me, ale jinak se fakt budi každý den, jen jednou, ale na dlouho. Prijde mi, ze je z toho taky nestastna. Stale ještě chozeni není perfektni, prorezavaji se poslední stolicky a dost mluvi. Myslim si, ze je permanentne pretazena, intelektualne i fyzicky - i když spi přes den v poledne 1,5hodiny..mely jste to nektera taky tak? Pomohlo něco? Ja v ten pokojíček moc neverim, muselo by to byt mozna nekde dal od loznice, mliko dostane, ale nerve si o nej, vyrvat nechci nechat, drasa me to. Prejde to nekdy? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58731
22.2.16 11:51

@Livilive nejspíš ty tesáky.. máme doma to samé.. co pomůže? čas, pokud není nutné a vyloženě neřve, potmě dotápu, pohladim, dam čaj, kdyžtak um a neberu ho ani nerozsvěcim :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
22.2.16 12:01

A je u Tebe v pokoji? ja vyzkoušela vse, při knourani taky necham a delam, ze spim, ale ona chce mit rozsvicino, jak silenec se natahuje na lampičku. pak si zacne sama zpivat ukolebavku, rochni se, ze zabira, pak zas poknourava. Nerozumim tomu, proc u babicky klid, proc na chate klid a doma peklo.Taky pohladim, reknu se, ze se spi, ale hned vyskoci, natahuje ruce..a hlavne, je to uz 6 mesicu, to ej na zuby dlouho, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4340
22.2.16 12:04

My to máme to stejné s tím že malej se mi probere kolem 1 na mleko poji na hodinku a pul usne a apk uz je hore az do rana nekdy usne a třeba jako dneska jeste od pul3rano nespal :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
22.2.16 12:08
@Misel02 píše:
My to máme to stejné s tím že malej se mi probere kolem 1 na mleko poji na hodinku a pul usne a apk uz je hore az do rana nekdy usne a třeba jako dneska jeste od pul3rano nespal :nevim:

tak to je taky peknej scenar :? jak dlouho to trva? kolik ej malymu? a je to pravidelne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
22.2.16 12:10

@Livilive ne, my ho máme v obýváku (zároveň ložnici) :think: jako co rostou tesáky, tak jsme se pořádně nevyspali :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4340
22.2.16 12:19

Malemu je 16m a trva to už 2mesice no proste od te doby co mu rosotou zuby stolicky :( tak to musime nejak vydrzet no ted mi konecne usnul po dlouhém usinani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
22.2.16 12:21
@martina.se píše:
@Livilive ne, my ho máme v obýváku (zároveň ložnici) :think: jako co rostou tesáky, tak jsme se pořádně nevyspali :think:

ja mam pocit, ze jsem se nevyspala od porodnice :( když ji byl rok, tak 14dni dala, ze spala v kuse celou noc, pak spicaky a od te doby tohle trva..pak je zase uplnek, pak blbej tlak, pak boli brisko, pak se styska, to je furt neco :nevim: jedina utecha - nejste v tom sami..a asi muze byt i hur! :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
22.2.16 12:23
@Misel02 píše:
Malemu je 16m a trva to už 2mesice no proste od te doby co mu rosotou zuby stolicky :( tak to musime nejak vydrzet no ted mi konecne usnul po dlouhém usinani

u nas stolicky uz dlouho, ale asi lezou ty druhy..tak si jdi taky na chvili natáhnout na gauc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
22.2.16 12:23
@Livilive píše:
ja mam pocit, ze jsem se nevyspala od porodnice :( když ji byl rok, tak 14dni dala, ze spala v kuse celou noc, pak spicaky a od te doby tohle trva..pak je zase uplnek, pak blbej tlak, pak boli brisko, pak se styska, to je furt neco :nevim: jedina utecha - nejste v tom sami..a asi muze byt i hur! :think:
:mrgreen: :mrgreen: tak nějak.. náš teď prořval 3 noci v kuse, to jsem byla fakt mrtvá.. co je proti tomu 2× vstát :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
22.2.16 12:27
@martina.se píše: :mrgreen: :mrgreen: tak nějak.. náš teď prořval 3 noci v kuse, to jsem byla fakt mrtvá.. co je proti tomu 2× vstát :lol:

presne tak, 2× vstavat je tezka pohoda, to jen abys zustala ve strehu :) Ja rvani vůbec nedavam, uplne me to cucha nervy, tak když rve ji vezmu a ona na me spi, vlastne je to jako v 6ti nedeli, když ji polozim, okamzite se probere..maminak a princezna na hrasku :) ted je to blby, ale horsi to bude, az to skonci a nebude se mit ke komu vstavat..oooo, my se mame :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
22.2.16 12:51

My to máme to samé, a to už má 26 měsíců a pořád to nepřešlo :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
22.2.16 12:55

@Livilive dáváš jí v noci ještě mlíko? Měli jsme to podobně, u nás to celkově trvalo 10 měsíců. První půl rok vstal jenom občas, ale potom začal vstávat pravidelně každou noc min na hodinu až dvě. Někdy vstal i víckrát za noc, chtěl se nosit, mazlit, houpat v křesílku… Oběhli jsme kolečko dětská, neurolog a nakonec nás poslali k psychologovi. Nechtěla jsem tam jít, ale už jsem byla na pokraji sil a chtěla jsem se vyhnout vyřvávání. Psycholožka řekla, ať přestaneme dávat mlíko, když se vzbudí, tak nabídnout vodu a odejít. Nechat půl hodiny řvát a pak jít za ním a konejšit dokud neusne. Nikdy jsem to půl hoďky nevydržela (nejdýl 20 min), ale pak jsem mu zpívala, š-šala a pořád dokola opakovala, že je noc, že se spinká a z postýlky ho nevytáhnu. Po týdnu spal celou noc, už jsou to 2 měsíce a pořád spinká celou noc. Občas zakňourá, ale stačí udělat šššš a spí jak dudek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4340
22.2.16 12:59

No ja třeba davam mléko v noci a je fakt že spio pak hodinku a pul a zasje pak vzhuru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
22.2.16 13:11

@Misel02 Já jsem taky měla strach mu to mlíko vzít, protože když se vzbudil ještě do půlnoci, tak po mlíku zaručeně usnul. Po půlnoci ho sice vypil, ale stejně nespal.
Po návštěvě psycholožky jsem mu sebrala i večerní mlíko u čtení pohádky a byl klid.
Tohle řešení mě napadlo i samotnou dřív, ale měla jsem strach, že to bude ještě horší.
Holky soucítím s váma :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama