Pravidelně pláče u kojení kolem 19. - 20. hodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andy777
Nováček 8 příspěvků 05.07.19 21:59
Pravidelně pláče u kojení kolem 19., 20. hodiny

Zdravím vás, maminky,

posledních cca 5 dní mi dvouměsíční chlapeček pláče u předposledního večerního kojení (okolo 19., 20. hodiny). Chce pít, chvilku pocucne, prso vyplivne a následně chce zas pít. A tak je to pořád dokola. Když mu nedám (i když už pije nějakou dobu), řve. Taky u toho strašně kope nohama a máchá rukama. Zkouším všechny možné polohy. Mlíčko mám, pěkně přibírá.

Poslední dobou taky moc nechce spát přes den. Dokonce ani v hojdavaku, který byl zaručený. Tak že by byl prostě přetažený? Nevím, je to mé první miminko. Někdo nějaké zkušenosti?

Reakce:
Lnm
Kecalka 446 příspěvků 05.07.19 22:08

Netrapi ho prdiky? Muj pravidelne ted rve vecer a kolikrat se kvuli tomu ani nenaji.

Káťa19
Extra třída :D 13125 příspěvků 05.07.19 22:10

Nemas satek? Bily sum bych zkusila, plenku lehce prehodit pres hlavicku a chovat/kojit.
:hug:

Le_lenaz
Kecalka 118 příspěvků 05.07.19 22:36

Zkus bílý šum, nám to zachránilo život a jedeme na něm do teď :lol: Naučili jsme se u toho usínat a navíc je docela příjemné když ti někde “teče voda”. Na youtube najdeš i 10 hodinové verze. Podle mě má buď prdíky nebo chce prostě spát ale nemůže zabrat. Na to by mu právě pomohl ten bílý šum.

Káťa19
Extra třída :D 13125 příspěvků 06.07.19 03:22

Jojo presne tak, nebo ruzne aplikace ;)

Váš příspěvek
Reklama