Pravidelní posíčci, jak poznám porod?

77
14.4.21 21:56

Pravidelní poslicci , jak poznám porod?

Zdravim, prosím o radu.. jsem 40+3, od noci na dnešek mam bolesti.. nejdřív nepravidelne, od dopoledne pak po 13 minutách, po 12, 11, od oběda po 10 minutách.. pak vana, tam to skocilo ihned na 7 minut, po hodině na 6, po dalsi hodině na 5 -6.. celou dobu fakt na minutu presne intervaly.. mam křeče v celém podbřišku, zádech.. no a v nemocnici mi řekli že se neoteviram, uvnitř nic k porodu nevypadá.. ze tedy asi poslicci.. :nevim: jsem z toho jelen.. žiji v tom ze poslicci jsou nepravidelne, ve vaně přejdou a ne se vystupnuji.. jak mam tedy poznat kdy už bude čas? :( pry mam přijet, až se zpravidelni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7877
14.4.21 21:59

Poznáš to tak, že nebudeš moct sedět, ležet, rozhodně nebudeš moct spát. A uvádí se „neklid“, to je asi to správné slovo, byla jsem velmi neklidná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
14.4.21 22:07
@kacz píše:
Poznáš to tak, že nebudeš moct sedět, ležet, rozhodně nebudeš moct spát. A uvádí se „neklid“, to je asi to správné slovo, byla jsem velmi neklidná.

Nemuzu sedět, lezet.. ne když to přijde.. jsem ráda že se opru a dýcham.. klepou se mi nohy a je mi zle.. tak to nebude znamení k rozpoznani :,( ale diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4627
14.4.21 22:19

@Eoma Pokud máte kousek od bydliště porodnici, tak bych vyjela, až by byly bolesti pravidelné po 3 min.. super je mít nainstalovanou appku na měření kontrakcí a ono vás to samo vyšle do porodky ;) hodně štěstí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
14.4.21 22:41

Já měla poslíčky po 3 minutách a byly jen o něco málo slabší než pak kontrakce, rozdíl skoro žádný. Všechny ty poučky jsou za mě úplně mimo. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
14.4.21 23:43
@Kolicek95 píše:
Já měla poslíčky po 3 minutách a byly jen o něco málo slabší než pak kontrakce, rozdíl skoro žádný. Všechny ty poučky jsou za mě úplně mimo. :?

Jsem ted na 2, rika partner.. bolest je to už neskutečná tedy.. jak to ma člověk sakra poznat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42412
14.4.21 23:46
@Eoma píše:
Jsem ted na 2, rika partner.. bolest je to už neskutečná tedy.. jak to ma člověk sakra poznat

Jela bych. Držím palce a dej vědět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
15.4.21 00:06

Jsou to křeče jakoby před menstruaci, sice trošku silnější :roll: ( nevím jestli mivas ) ale k tomu bych to přirovnala( o tom že ta bolest se stupňuje snad ne třeba psát…). Ze začátku jsem kontrakce měla nepravidelný. Pak už pravidelnější, tak jsem to stopovala.No a cca po 3 hodinách když už byly opravdu po 4 minutách, tak jsme vyrazili do porodnice. Budes zřejmě prvorodička. Ja byla taky. Věčně obavy a otázky jeslí poznám jestli je to tady… Já k tomu měla že mi odtékala plodová voda. Takze tím to bylo jasnější. V pokynech porodnice to tak stalo.. jestliže odtéká plodová voda ihned vyrazte. :kytka:
Je mamko ať ti všechno dobře dopadne :kytka: hodně sil a zdravé mimco :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7877
15.4.21 09:31
@Stueyina píše:
@Eoma Pokud máte kousek od bydliště porodnici, tak bych vyjela, až by byly bolesti pravidelné po 3 min.. super je mít nainstalovanou appku na měření kontrakcí a ono vás to samo vyšle do porodky ;) hodně štěstí :hug:

Appka tě vyšle do porodnice, protože bez appky nevíš, jestli rodíš, jo?
Tvl asi už jsem stará, chce se mi říct - kam ten svět spěje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
15.4.21 10:15

Tak jsem z těch poslicku nad ranem za svítání porodila 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
15.4.21 10:17
@KKikina píše:
Jsou to křeče jakoby před menstruaci, sice trošku silnější :roll: ( nevím jestli mivas ) ale k tomu bych to přirovnala( o tom že ta bolest se stupňuje snad ne třeba psát…). Ze začátku jsem kontrakce měla nepravidelný. Pak už pravidelnější, tak jsem to stopovala.No a cca po 3 hodinách když už byly opravdu po 4 minutách, tak jsme vyrazili do porodnice. Budes zřejmě prvorodička. Ja byla taky. Věčně obavy a otázky jeslí poznám jestli je to tady… Já k tomu měla že mi odtékala plodová voda. Takze tím to bylo jasnější. V pokynech porodnice to tak stalo.. jestliže odtéká plodová voda ihned vyrazte. :kytka:
Je mamko ať ti všechno dobře dopadne :kytka: hodně sil a zdravé mimco :hug:

Mam jiz druhé dítě. Proto jsem si říkala, že je to ono. No snažili se mne přesvědčit ze neni :D ale bylo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
15.4.21 10:28
@Eoma píše:
Mam jiz druhé dítě. Proto jsem si říkala, že je to ono. No snažili se mne přesvědčit ze neni :D ale bylo :D

Tak vidíš gratulace k druhému potomkovi. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42412
15.4.21 10:48
@Eoma píše:

Gratuluji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63573
15.4.21 12:11
@Eoma píše:

No vidíš :mrgreen: divné je jejich chování v porodnici, že tě poslali dom. Ale máš to za sebou :kytka: gratuluji, užívej si mrnouska

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4627
16.4.21 22:03

@kacz :mrgreen: kamarádka mi poslala screenshot, když si měřila taky údajně jen poslíčky a tam bylo vyloženě napsáno, ať veme tašku do porodnice a vyrazí :lol: :lol: myslím, že je to šikovná pomůcka pro prvorodičky, když jsem měla já první kontrakce, tak jsem měla jen tužku a papír a taky jsem porodila :mrgreen: byla to je rada pro zakladatelku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat