Pravidelnost menstruace při užívání Gynprodylu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 18:39
Pravidelnost menstruace při užívání Gynprodylu

Ahoj, chtěla bych Vás poprosit o Vaše zkušenosti, o miminko se snažíme už skoro rok a beru teď druhý cyklus Gynprodyl 200 mg 0-0-1, minulý měsíc jsem začala lehce krvácet už po užití 9. tabletky a hned po doužívání (10. den) jsem dostala menstruaci. Tento cyklus jsem léky dobrala a dnes jsem čekala, že bych to měla dostat, ale zatím nic (ani špinění). Nechci si dělat naděje, protože doktorka mi řekla, že mám čekat týden a až pak si udělat test a navíc mě bolí prsa, což mám každý měsíc před menstruaci, ale i tak bych se chtěla zeptat, těch, které taky berou progesteron, jestli by měla být při užívání těchto léků vždy menstruace už od začátku užívání na den přesně ve stejný den cyklu nebo to může být tím, že si na ně tělo teprve zvyká, takže to může být každý měsíc jinak? Děkuju za rady a omlouvám se, ale to čekání už je dlouhé a moc si miminko přejeme :srdce: Omlouvám se za anonym, ale chodí tady i kamarádky a neví, že chceme miminko.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 19:06

Omlouvám se, nějak se mi podařilo založit dvě stejné diskuse :)

Lucinka157
Závislačka 2907 příspěvků 12.01.19 23:04

Mě teda po Gynprodylu chodila ms do toho týdne :nevim: já měla spíš opačný problém a to ten že mi ms párkrát nedorazila ani po něm a musela jsem ještě pro vyvolavacku ale do týdne od vysazení by měla maximálně dorazit, je to kvůli tomu umělému poklesu progesteronu když přestaneš léky brát :nevim: to že ti ms nedorazila v den kdy jsi léky vysadila je dobře protože tělu chvíli trvá než se vzpamatuje, četla jsem že většinou to holky dostanou tak cca do 3 dní :nevim: a test bych klidně zkusila už teď jestli jsi nedockava :lol: tak hodně štěstí :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 12:30
@Lucinka157 píše:
Mě teda po Gynprodylu chodila ms do toho týdne :nevim: já měla spíš opačný problém a to ten že mi ms párkrát nedorazila ani po něm a musela jsem ještě pro vyvolavacku ale do týdne od vysazení by měla maximálně dorazit, je to kvůli tomu umělému poklesu progesteronu když přestaneš léky brát :nevim: to že ti ms nedorazila v den kdy jsi léky vysadila je dobře protože tělu chvíli trvá než se vzpamatuje, četla jsem že většinou to holky dostanou tak cca do 3 dní :nevim: a test bych klidně zkusila už teď jestli jsi nedockava :lol: tak hodně štěstí :kytka:

Děkuji za radu :) já jsem právě nevěděla a myslela jsem, že by po těch lécích měla přijít vždy pravidelně v určitý den cyklu, když je to na úpravu cyklu, tak nevím :nevim: Uvidím, jak se to bude vyvíjet, test zatím dělat nechci, zařekla jsem se, že počkám ten týden, ať se nemusím zase dívat na jednu čárku :roll: tak uvidím no budu to muset vydržet :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >