Pravidelný cyklus a kontryhel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admenL
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 22.03.18 09:45
Pravidelný cyklus a kontryhel

Ahoj, měla bych na vás dotaz. V prosinci jsem vysadila HA po 3 letech, nepřišla MS. Od ledna jsem pila kontryhel a ms dorazila, v únoru přesně po 28 dnech opět dorazila. Tento měsíc už kontryhel nepiju a ms už týden zpoždění, test negativní. Může mít čaj takový velký vliv na cyklus? Popř. měla bych jít k dr. nebo dát tělu ještě čas na vzpamatování? Mám dvě děti a vždy po vysazení všechno ok a hned jsme otěhotněla a teď mám takové problémy…Děkuji za každý postřeh.

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8769 příspěvků 22.03.18 10:11

Kontryhel podporuje růst sliznice, takže jeho vysazeni skutečně muze prodloužit cyklus. Ale tělo se po Ha rovna cca půl roku, takže bych to zatim neřešila

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama