Pravidelný cyklus a kontryhel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admenL
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 22.03.18 09:45
Pravidelný cyklus a kontryhel

Ahoj, měla bych na vás dotaz. V prosinci jsem vysadila HA po 3 letech, nepřišla MS. Od ledna jsem pila kontryhel a ms dorazila, v únoru přesně po 28 dnech opět dorazila. Tento měsíc už kontryhel nepiju a ms už týden zpoždění, test negativní. Může mít čaj takový velký vliv na cyklus? Popř. měla bych jít k dr. nebo dát tělu ještě čas na vzpamatování? Mám dvě děti a vždy po vysazení všechno ok a hned jsme otěhotněla a teď mám takové problémy…Děkuji za každý postřeh.

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8158 příspěvků 22.03.18 10:11

Kontryhel podporuje růst sliznice, takže jeho vysazeni skutečně muze prodloužit cyklus. Ale tělo se po Ha rovna cca půl roku, takže bych to zatim neřešila

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama