Pravidelný cyklus a kontryhel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
admenL
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 22.03.18 09:45
Pravidelný cyklus a kontryhel

Ahoj, měla bych na vás dotaz. V prosinci jsem vysadila HA po 3 letech, nepřišla MS. Od ledna jsem pila kontryhel a ms dorazila, v únoru přesně po 28 dnech opět dorazila. Tento měsíc už kontryhel nepiju a ms už týden zpoždění, test negativní. Může mít čaj takový velký vliv na cyklus? Popř. měla bych jít k dr. nebo dát tělu ještě čas na vzpamatování? Mám dvě děti a vždy po vysazení všechno ok a hned jsme otěhotněla a teď mám takové problémy…Děkuji za každý postřeh.

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12739 příspěvků 22.03.18 10:11

Kontryhel podporuje růst sliznice, takže jeho vysazeni skutečně muze prodloužit cyklus. Ale tělo se po Ha rovna cca půl roku, takže bych to zatim neřešila

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček přiznal: Manželství už dávno nefungovalo, Lilia je ta pravá. Pokolikáté už?

Miliardář Karel Janeček nedávno prozradil, že tentokrát opravdu narazil na... číst dále >

Čím víc lidí přijde k volbám, tím je to horší, posteskla si Sommerová

Lidi v Česku pálí dobré bydlo! „Příliš jsme zvykli na svobodu, moc si tu... číst dále >