Reklama

Pravidelný cyklus a kontryhel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admenL
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 22.03.18 09:45
Pravidelný cyklus a kontryhel

Ahoj, měla bych na vás dotaz. V prosinci jsem vysadila HA po 3 letech, nepřišla MS. Od ledna jsem pila kontryhel a ms dorazila, v únoru přesně po 28 dnech opět dorazila. Tento měsíc už kontryhel nepiju a ms už týden zpoždění, test negativní. Může mít čaj takový velký vliv na cyklus? Popř. měla bych jít k dr. nebo dát tělu ještě čas na vzpamatování? Mám dvě děti a vždy po vysazení všechno ok a hned jsme otěhotněla a teď mám takové problémy…Děkuji za každý postřeh.

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 22.03.18 10:11

Kontryhel podporuje růst sliznice, takže jeho vysazeni skutečně muze prodloužit cyklus. Ale tělo se po Ha rovna cca půl roku, takže bych to zatim neřešila

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama