Pravidelný cyklus a mimistar forte + jeřáb ptačí

Anonymní
19.8.20 18:17

Pravidelny cyklus a mimistar forte + jerab ptaci

Ahoj holky, potrebovala bych radu zkusenejsich. Mam vcelku pravidelny cyklus, antikoncepci jsem nikdy nebrala a cyklus mam pravidelny celozivotne nekde od 14 let. K me otazce - nastaly mesice snazeni a ackoliv mam ms pravidelnou, ovulaci nejak prosvihavam, ikdyz podle ultrazvuku, na kterem jsem byla zatim 1× mi bylo receno, ze ovulace by mela byt tez v poradku.
Myslite, ze by mi pomohl jerab ptaci? Cetla jsem vcelku kladne ohlasy, tak jsem ho dnes objednala spolu s mimistarem forte, jen se bojim, aby mi to nejak nerozhazelo cyklus. Bohuzel kontryhelovy caj mi nejde pres pusu, nakopava me zaludek, premyslela jsem i o tabletach, bral je tu nekdo?
Mel tu nekdo s tim jerabem problem, ze mu cyklus treba uplne rozhazel? Vicemene mam cyklus 25 - 28 dni, nikdy se mi nestalo, ze by byl delsi, treba 30 a vic dni a tak shanim info, zda nekomu ten jerab ptaci ten cyklus pochroumal? Diky za kazdou odpoved :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.8.20 18:31

Tim ze prosvihavam ovulaci myslim tim to, ze testovaci carku jsem nemela nikdy silnejsi nez kontrolni, nejak se mi nepodaril tento jev zachytit, ikdyz mozna je to tim, ze nestiham testovat 2× denne, pouze 1×.
A ten jerab myslim celkove na podporeni tehotenstvi :nevim:, v zari to bude rok, co jsme si rekli, ze bychom radi dite, zatim se ultra nesnazime, me ceka 11.zari hormonalni profil, pritel se rybogramu taky nebrani, pujde na nej, spis mi jde o nejakou podporu, ze by to vyslo nejakym zazrakem driv, nez se zacneme tvrde snazit :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
19.8.20 20:29

Máš docela krátké cykly, znáš délku své luteální fáze? = od ovulace do menstruace, měla by být minimálně tak 11 dní, na prodloužení je dobrý pyridoxin (vit. B6, min 70mg za den). Jinak na podporu otěhotnění doporučuju něco s inositolem, ten sice v GS mimistar je, ale málo. Zkus radši Fertipronu/ Nosifol/ Ionofolic. S jeřábem ptačím jsou dobré zkušenosti, nicméně mně vyhovuje více Gynex, ale je o dost dražší. Taky pořiď něco chlapovi (selen, zinek, maca, kotvičník). Já zkusila tohle všechno a ještě mnohem víc :roll:, nakonec jsem zkusila meditace a vědomé uvolnění pánevního dna a pomohlo to, sice to nedopadlo, ale to se stává…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.8.20 20:33

Jo a na vypozorování té ovulace zkus měřit bazální teplotu, pokud je to u tebe proveditelné. Ovulační testy někdy nemusí vycházet.
A ten jeřáb ptačí může cyklus rozházet, ale to je u všech bylinek. Třeba zmiňovaný kontryhel to dělá často. Prostě je třeba to zkusit, kdyžtak ho zase vysadíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama