Pravidelný sex bez kondomu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 22:33
Pravidelný sex bez kondomu

Dobrý den..
S přítelem máme poslední dobou pravidelný sex - většinou tak 3×-4× do týdne. Jednou s kondomem jinak bez. Naše soulož je spíše přerušovaná a vždy než se udělá tak ho přítel vyndal ven. Přítel si už většinou nejméně jednou předtím vyhonil. MS mám dostat až zítra ale stejně se bojim že může něco být z preejakulátu. Jaká myslíte že je možnost? :nevim:
Těhotná nechci být jsem ještě dost mladá :(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
warita
Echt Kelišová 9035 příspěvků 25.12.18 22:34

A jeje, to bude cocka. Priprav se!

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6812 příspěvků 25.12.18 22:36

Mladá a blbá… jasně, že můžeš být těhotná, zvlášť pokud před sexem už jednou ejakuloval, mohly zůstat spermie v močové trubici. Tak se modli a příště používejte kondom nebo antikoncepci. Přerušovaná soulož je krajně nespolehlivá metoda antikoncepce.

Uživatel je onlineForest_Gump1
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 25.12.18 22:39
@Anonymní píše:
Dobrý den..
S přítelem máme poslední dobou pravidelný sex - většinou tak 3×-4× do týdne. Jednou s kondomem jinak bez. Naše soulož je spíše přerušovaná a vždy než se udělá tak ho přítel vyndal ven. Přítel si už většinou nejméně jednou předtím vyhonil. MS mám dostat až zítra ale stejně se bojim že může něco být z preejakulátu. Jaká myslíte že je možnost? :nevim:
Těhotná nechci být jsem ještě dost mladá :(

dělal jsem to tak 35 let a nestojí to za nic, děti jsme měli když jsme chtěli. člověk aby si pořád dával bacha, a nic neprožije, protože se soustředí na to aby ho čas vytáhl. Taky si ho občas musí zmáčknout, když už to chce ven,a to fakt bolí, navíc se chlapovi můžou poškodit trubky. Radši gumu, nebo antikoncepci.

Příspěvek upraven 25.12.18 v 22:51

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 22:39

Tak když nechci být těhotná, tak se chráním…

warita
Echt Kelišová 9035 příspěvků 25.12.18 22:41
@Janli píše:
Mladá a blbá… jasně, že můžeš být těhotná, zvlášť pokud před sexem už jednou ejakuloval, mohly zůstat spermie v močové trubici. Tak se modli a příště používejte kondom nebo antikoncepci. Přerušovaná soulož je krajně nespolehlivá metoda antikoncepce.

me to vzdy dobre slouzilo, ale jsou holky, co otehotni i kdyz si chlapovi sednou na klin.

Nechapu, proc riskuje, kdyz deti nechce. Tohle by mi nestalo za ty nervy.

Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 25.12.18 22:42
@warita píše:
me to vzdy dobre slouzilo, ale jsou holky, co otehotni i kdyz si chlapovi sednou na klin.Nechapu, proc riskuje, kdyz deti nechce. Tohle by mi nestalo za ty nervy.
:palec: :potlesk:
mrav
Generální žvanilka 21444 příspěvků 25.12.18 22:42

Bez ochrany otěhotníš rychle.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 25.12.18 22:43

Vyhonil :think: ?

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1536 příspěvků 5 inzerátů 25.12.18 22:44

tak nasad prášky nebo ty náplasti,když máte pravidelný sex,minimálně o ty nervy toho bude mín,a je jansý že mužeš být těhotná,tohle by mi za to asi nestálo :)

Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 25.12.18 22:45
@Lucmína píše:
Vyhonil :think: ?

Já myslím,že ho to brzo přestane bavit, a najde si holku s antikoncepcí, než takoý nervy

Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 25.12.18 22:46

Zakladatelko přestaň házet odpovědnost na svojeho kluka.

Příspěvek upraven 25.12.18 v 22:48

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 25.12.18 22:47
@Forest_Gump1 píše:
Já myslím,že ho to brzo přestane bavit, a najde si holku s antikoncepcí, než takoý nervy

Nebo si ho bude uz jen honit a holka neotehotni :think:

Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 25.12.18 22:48
@Lucmína píše:
Nebo si ho bude uz jen honit a holka neotehotni :think:
:pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :hug:
Ou
Kelišová 5816 příspěvků 25.12.18 22:55

Máš nechráněný sex, můžeš být těhotná.

Pokud nechceš být těhotná, tak se před početím chraň.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >