Pravidla silničního provozu pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 07.10.14 17:31
Pravidla silničního provozu pro děti

Ahoj všem,
nevíte někdo o knížce/brožuře s pravidly silničního provozu dělané pro malé děti (předškoláci, školáci)? Nějakou zábavnou formou? :think: Na internetu jsem našla pouze jedno DVD :| Díky za odkazy nebo tipy, kde to sehnat :mavam:

Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52496 příspěvků 07.10.14 18:08

U policie :-) nemáš známého třeba?
Zkusím se podívat zítra v práci jestli nemáme pro děti něco

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 07.10.14 18:11

Bohužel k místním MP nemůžu ani vkročit - voláme je docela často kvůli řvoucí hospodě a jsou už na nás alergičtí :mrgreen:
Našla jsem krásná videa a poučné hry, ale potřebujeme i něco „do ruky“ ;) To bys byla zlatá, stačí třeba najít něco na vytištění

Petra Z
Hvězda diskuse 52496 příspěvků 07.10.14 18:43

@zoubky jasně podívám se
Ale nic neslibuju

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 07.10.14 18:46

Jasně, i tak díky za snahu. Našla jsme na netu i nějakou knížku, něco jako pohádky o značkách, ale nějak se mi to dle popisu nezdá a raději bych viděla v reálu :think:

Petra Z
Hvězda diskuse 52496 příspěvků 08.10.14 15:59

@zoubky tak bohužel…nic jsem nenašla

lucypaja
Echt Kelišová 8210 příspěvků 08.10.14 21:17

Ahojky, také mě tato diskuze zaujala, poněvadž syn má rád auta, dopravní značky a o vše se zajímá, našla sem, že na web stránkách

www.ibesip.cz

v sekci dopravní výchova je sekce rozdělená na předškolní děti, mládež apod kde nabízejí ke ztažení různé materiály i videa nebo by bylo i možné se přímo na Besipu optat, zda mají eshop či tak, eshop tam však přímo v nabídce neni..V některých školkách mají i výuku dopravní výchovy, zkusím se optat v naší školce, zda mají nějaké materiály popř kde je odebírají..
tak snad to trochu pomůže?
 Lucka

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 08.10.14 21:39

@Petra Z Ahoj, to nevadí ;)

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 08.10.14 21:40

@lucypaja Jj, na tuhle strnku jsem už taky přišla :lol: Spíš mě udivuje, že prostě nneí nějaká ucelená brožura nebo knížka, něco jako je pro dospěláky. To by se nám totiž hodilo co nejvíc :nevim:

lucypaja
Echt Kelišová 8210 příspěvků 08.10.14 21:50

Zoubky-super :D, také se divím, hlavně, že do dětí od první třídy hučí různé jiné věci, co sme se my učili třeba až ve třetí, ale toto se nějak opomíjí, sice něco ve školkách, školách berou, ale také by bylo fajn mít něco doma..Ještě mě napadlo se kouknout na webobky ministerstvav dopravy, zda něco nemají.. nebo nakladatelství Portál má dost zajímavé věci..no také budu heledat a hledat a když něco objevím dám to sem..Chci malému sehnat nějaké super značky na koberec, aby mu pěkně stáli a nepadali..by si mohl s autíčkama otevřít hračkárnu:D

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 08.10.14 22:04

@lucypaja My měli nějaké značky k dřevěným kolejím společně s městem, ale jsou na tenké tyčce, tak pořád padají. Doma je pexeso se značka mi, na netu plno her s pravidly. Ale já jsme právě zastáncem knížky či rpacovního sešitu. N anetu jsou nějaké materiály k vytištění, ale jako staromodní člověk prostě potřebuji knížku :mrgreen:

Petra Z
Hvězda diskuse 52496 příspěvků 08.10.14 22:22

@zoubky jeste se zitra poptám holek učitelek, dneska jsem koukala jen u nas v druzině

lucypaja
Echt Kelišová 8210 příspěvků 08.10.14 22:31

Zoubky-jojo značky od kolejí máme také, má i dost plastových, ale právě skoro nestojí, no máme co shánět, aby měl co Ježíšek donést..knihy jsou opravdu super..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >