Právní poradna zdarma - existuje vůbec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanabenešová
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 04.06.19 10:35
Právní poradna zdarma - existuje vůbec?

Dobrý den, bohužel se mi nedaří najít právní poradnu zdarma. Jde o to, že mi přišlo rozhodnutí, které se týkalo sporu s O2 a tak nějak tomu rozhodnutí telekomunikačního úřadu nerozumím. No a jsem na RD, takže na právníky nemám a třeba do exekuce bych se nerada dostala. :-( Děkuji za odkazy, rady.

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10103 příspěvků 04.06.19 10:43
@hanabenešová píše:
Dobrý den, bohužel se mi nedaří najít právní poradnu zdarma. Jde o to, že mi přišlo rozhodnutí, které se týkalo sporu s O2 a tak nějak tomu rozhodnutí telekomunikačního úřadu nerozumím. No a jsem na RD, takže na právníky nemám a třeba do exekuce bych se nerada dostala. :-( Děkuji za odkazy, rady.

Já bych zkusila spotřebitelskou linku dTest. A oni ti poradí.

cecetka
Echt Kelišová 8470 příspěvků 04.06.19 10:45

@hanabenešová Muzes se obratit na nejblizsi bezplatnou obcanskopravni poradnu. Treba budou umet poradit.

elinka90
Závislačka 2736 příspěvků 1 inzerát 04.06.19 10:49

Posli mi sz. Pokusim se ti poradit

hanabenešová
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 04.06.19 10:49

@P4ja Zkusím tam zavolat, víte, ono se to táhne už hrozně moc roků.

P4ja
Extra třída :D 10103 příspěvků 04.06.19 11:06
@hanabenešová píše:
@P4ja Zkusím tam zavolat, víte, ono se to táhne už hrozně moc roků.

Jj, já s nimi řešila smlouvu o elektřině. Oni třeba budou mít nějaké podobné případy a nebo ti poradí, co a jak.

Anik
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 04.06.19 11:35

Existují poradny zdarma, ale mají toho strašně moc, logicky.
Já si tehdy zaplatila hodinu u právníka, bylo to hned, a za ty tři stovky to stálo. Hodina právníkovi na takovou banalitu bohatě stačí, i mi tehdy napsala lejstro - nějaké odvolání nebo něco, abych to nemusela smolit sama. Jednorázová akce.

Anik
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 04.06.19 11:40

Aha, tak ceny se trošku změnily, koukám tady v Brně, hodinová konzultace je za 1000,–, ale zodpovězení právního dotazu mejlem 300,–.
Hodně z nich mají ceníky na stránkách, já bych do toho šla, tehdy se mi to osvědčilo.

Našla jsem teď i 500,–/hod…stačí hledat. Ale ve městě je víc možností samozřejmě,,, na maloměstě zas můžou být levnější, nevím odkud jsi.

hanabenešová
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 04.06.19 11:43

@Anik No, budu muset. I když už jsem z toho prostě na dně. Nejdříve mi zkolabuje manžel, pak se dozvím, že i umírá milovaná osůbka a pak se ještě ozvou s tímhle, aby toho negativního nebylo málo. Už to fakt nedávám… :-(

Váš příspěvek
Reklama