Právní rada pro OSVČ

Anonymní
9.11.20 18:15

Právní rada- OSVC

Zdravím, potřebuji poradit. Jako OSVC jsem spolupracovala s firmou, od které mi zustal ještě hmotný majetek. Firma mě ale opět podvedla a chce účtovat něco, nač nemá právo. Písemné jsem vyjádřila nesouhlas, ale firma to přešla mlcenim a nyní po mě chtějí abych jela do sídla firmy a vrátila zbytek věci. Já tam nechci. Už před rokem mě pod nátlakem donutili podepsat papír, se kterým jsem nesouhlasila a nyní očekávám to samé. Chci s nimi komunikovat pouze písemnou formou a hmotný majetek vrátit kurýrní službou. Mužu tohle udělat? Nikde ve smlouvě nemám, ze to musím vracet osobně. Děkuji za radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.11.20 21:11
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebuji poradit. Jako OSVC jsem spolupracovala s firmou, od které mi zustal ještě hmotný majetek. Firma mě ale opět podvedla a chce účtovat něco, nač nemá právo. Písemné jsem vyjádřila nesouhlas, ale firma to přešla mlcenim a nyní po mě chtějí abych jela do sídla firmy a vrátila zbytek věci. Já tam nechci. Už před rokem mě pod nátlakem donutili podepsat papír, se kterým jsem nesouhlasila a nyní očekávám to samé. Chci s nimi komunikovat pouze písemnou formou a hmotný majetek vrátit kurýrní službou. Mužu tohle udělat? Nikde ve smlouvě nemám, ze to musím vracet osobně. Děkuji za radu

Nešlo by tam poslat někoho místo sebe? Předá majetek, nechá si podpisem stvrdit převzetí majetku… Jestli ve smlouvě nění nic o osobním předání, tak opravdu osobně nemusíš. I kdyby to tam bylo, ale nebyla k tomu ujednána sankce, tak se nic nestane. Tohle k soudu urcite nikdo dávat nebude. Leda by součástí smlouvy byla nějaká vykutálená rozhodčí doložka

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama