Reklama

Právník nebo právní agentura

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kalatata
Povídálka 32 příspěvků 17.01.18 14:45
právník nebo právní agentura

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s právníky nebo právní organizací? Jde mi o to aby si člověk mohl předplatit právní služby a mít jistoty že to bude mít vyřešeno. Je mi jasné že právník jako jednotlivec je asi lepší ale ceny jsou opravdu velké. Organizace třeba DAS ceny fajn ale recenze nic moc. Tak nevím co je lepší? Jde mi o to aby člověk nemusel furt vytahovat peníze a mohl mít jistotu vyřízení a krátké doby třeba objednání přímé konzultace. Můžete někoho doporučit. Nejlépe Olomouc a okolí (právník). Děkuji za odpověď :kytka:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 14:54

Právník, jednoznačně

lištička_z_prahy
Kecalka 107 příspěvků 17.01.18 15:04

Myslím, že by mohla vyhovovat advokátní kancelář. Při dlouhodobé spolupráci to běžně funguje tak, že si domluvíte tarif, klidně i třeba měsíční strop a kancelář pak každý měsíc fakturuje, jaké úkony ve vašich záležitostech provedla. Nebo si domluvíte celkovou cenu za vyřízení celé vaší záležitosti. Je to služba jako každá jiná, jak si to domluvíte, tak to máte. Zpravidla také jednoho klienta obsluhuje stále ten samý advokát, který je v obraze ohledně toho, co se řeší.

Kalatata
Povídálka 32 příspěvků 17.01.18 15:11

@lištička_z_prahy děkuji za odpověď to mě nenapadlo že by to existovalo. Musím se podívat kdo to v Olomouci nabízí. :kytka:

Keyllah
Echt Kelišová 8896 příspěvků 17.01.18 15:16
@Kalatata píše:
@lištička_z_prahy děkuji za odpověď to mě nenapadlo že by to existovalo. Musím se podívat kdo to v Olomouci nabízí. :kytka:

tak jestli máš nějakou společnost, nebo stálý příliv např. smluv, či věcí k řešení, tak je tento postup běžný u každé normální advokátní kanceláře. Paušálně si domluvíš cenu měsíčně, v tom budeš mít určité odpracované hodiny a většinou jednoho člověka, co to bude vždy dělat…vše je variabilní na domluvě ;)

Babulka15
Nováček 9 příspěvků 17.08.18 10:44
Právní služby

Dobrý den, potřebuji poradit, budu vděčná za jakoukoliv radu…Když si najdmete právníka,a začnete se domnívat, že nepostupuje, dle nevím jak to správně napsat, dle „řádu“ kde se může obyčejný člověk obrátit na pomoc při těchto dotazech, nebo aby si ověřil, zda pro něj tento právník pracuje a postupuje správně?

Děkuju moc :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Bořek Slezáček: Prochlastal jsem se ke šťastnému životu!

Je vystudovaný inženýr ekonomie s červeným diplomem, mluví pěti jazyky, byl... číst dále >

Spasí Prahu SuperJan? Z funkcí, které zvládá, jde hlava kolem i Supermanovi

Rodilý Kryptoňan obdařený nadpřirozenými schopnostmi zbledl závistí.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >