Právník rodinné právo v Praze

Anonymní
28.3.17 12:45

pravnik rodinne pravo v Praze

Ahoj holky, prosim poradte dobreho pravnika, ktery resi rodinne pravo v Praze. Jedna se o problem s detma rodic x prarodicdik

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1585
28.3.17 13:48

Pročpak píšeš pod anonymem?
O jednom bych věděla, který nám úspěšně vyhrál soud. Napiš mi do zprávy, dám ti na něj kontakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1819
26.5.17 11:04

Ahoj holky,

cekají me krusné chvíle ohledne pece o moji skoro 5-letou dceru..
@novomamča Mohla bych Tě moc poprosit o kontakt na právníka? Mockrát děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.17 11:00

Mám zkušenosti s více advokáty, ale mohu doporučit JUDr. Filipa Svobodu z AK Svoboda Praha 5, je to pravdu ranař a stojí za svými klienty, je úderný a neřeší blbosti.

Jana Mrkvičková

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.19 08:47

Ahoj, hledám marně právník na rodiné právo Prtaha - bývalá právnička se ani neobtěžovala vybírat datovou schránku…Volala jsem na několik čísel - často se ani neobtěžují zavolat zpět, u dvou byla domluva termínu nemožná- takže hledám právníka (už asi 3 měsíce), který má zájem o nového klienta a hodlá se mu věnovat- nebo taková vymřeli???

• Nahlásit
  • Citovat
57349
20.6.19 08:53
@Anonymní píše:
Ahoj, hledám marně právník na rodiné právo Prtaha - bývalá právnička se ani neobtěžovala vybírat datovou schránku…Volala jsem na několik čísel - často se ani neobtěžují zavolat zpět, u dvou byla domluva termínu nemožná- takže hledám právníka (už asi 3 měsíce), který má zájem o nového klienta a hodlá se mu věnovat- nebo taková vymřeli???

Ex měl před 4mi lety Vojtěcha Komínka. A byl spokojený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama