Právo být naštvaná ? Rozchod ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 07:14
Právo být naštvaná ? Rozchod ?

Dobré páteční ráno. Můj šestá smysl mi říká, že se něco děje. V úterý mi psal přítel. Že se uvidíme na 1.maje, posílal mi i fotku toho co mi koupil

Ve středu jsme se neviděli, přijeli za ním neteře s dětma. Nebo lépe řečeno za ním a jeho rodiči, o které se teď stará a teď víc jak rok bydlí… Vedli jsme alespoň konverzaci přes telefon

Včera mi, ale začalo nahlodávat a celkově snem nepříjemná - PMS, klasika.

Ptala jsem se ho, zda se uvidíme nebo ne? A on mi odepsal, že není moc ve formě, že rodiče jsou nemocní, pořád ho buzeruji udělej tohleto a tamhleto.

Nevím, přijde mi to zvláštní. Odepsala jsem mu jen, že to zvládne, a že jsem myslela se vidět 8.5 a vynahradit si oba svátky. Zatím si zprávu nepřečetl.

Nevím co dělat? Přijde mi, že nemá zájem z ničeho nic, ze dne na den… A to ví holky, že jsem měla těžký den, že potřebují obejmout ( psala jsem mu to ). Nic. Nezeptal se co se děje, prostě nic… Jen ty řeči, nejsem moc ve formě, naší dostaly rýmu…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
g.sandova
Závislačka 4423 příspěvků 03.05.19 07:25

No já nevím je to divné. Extra zájem neprojevuje.

Meredithx
Kecalka 266 příspěvků 03.05.19 07:27

Panebože, kvůli čemu rozchod? Že neskáče jak ty pískáš? Nebo že nemá dobrou náladu? :zed: ženská, vzpamatuj se, v tom textu není ani jeden důvod k rozchodu.

Meredithx
Kecalka 266 příspěvků 03.05.19 07:27

Ty máš těžký den, on asi také. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 07:36

Podle mě je. Že nemá o mě už zájem. Tak to na mě působí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 07:43

Ahoj :mavam:.

Rozumím ti a chápu tě. Já bych si udělala relax někam zašla dala si kavicku a popřemýšlela o vztahu, co mi dává a co chci. Když jsi nespokojená a nemáš žádné závazky s ním. Proč být nešťastná nebo čekat až zájem mít bude :hug:

Editte
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 03.05.19 07:43

Taky jsem byla taková co řešila vše…bylo mi to k ničemu. Trochu empatie by neškodilo. Třeba fakt nemá dobrý den. A uvažovat hned o rozchodu mi přijde zvláštní.

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 11215 příspěvků 03.05.19 07:45
@Anonymní píše:
Podle mě je. Že nemá o mě už zájem. Tak to na mě působí

Tak se s ním rozejdi :nevim: on si aspoň bude moct najít někoho normálního a ty si nabrnkni někoho, kdo ti bude celý den mačkat ruku a objímat tě po těžkém dni.

káťa
Extra třída :D 13807 příspěvků 03.05.19 07:49

Ono záleží na celém aspektu vašeho vztahu a o tom nevíme nic. Jiná situace je, pokud se jinak chová zamilovaně a jiná je, jestli je tohle už jen poslední kapka…

1mila2
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 03.05.19 07:50

A nemuzes vzit telefon, zavolat mu a zeptat se ho?
Asi ma ty rodice nemocny, kdyz se o ne musi starat a musel se k nim nastehovat (kvuli ryme se tam asi nestehoval).

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8038 příspěvků 03.05.19 07:50

Ja na tom nic k rozchodu nevidim :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 07:53

Ne já. Ale on, že mi přijde, že nemá zájem a proto to směřuje k rozchodu. Protože to jeho kování je divné.

Chápu, že má asi těžky den. Jeho matka je generál. Zažila jsem. Ale i já mám těžký den a to, že on není ve formě přeci není důvod se nesejít??? Podle mého. Navíc je to prostě v úterý pohoda, středa padla a ve čtvrtek se chová a píše jak jsem psala v diskuzi :roll: je to prostě zvláštní.

Nevím co by říkal na me problémy: soud, kde jsem žalobce, nájezd mého otce, který je ha…jzl apod

Chtěla jsem jen obejmout. S kamarádkami si sednout to není ono

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 07:55

@káťa Když tu byl naposledy a celkově ještě v úterý i v tu středu tento týden se po telefonu choval normálně. Zamilované. Píšu, že mi i posílal fotku, co mi koupil, a že se uvidíme ve středu - z toho pak sešlo. Protože děti ho utahaly a přišel domů z hřiště až někdy večer.

Jenom že včera komunikace o telefonu v rozmezí hodin a celkově mi hlodá šestý smysl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 07:56

@1mila2 Ptát se na co?? Bydlí s nima dva roky zhruba

1mila2
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 03.05.19 08:01
@Anonymní píše:
@1mila2 Ptát se na co?? Bydlí s nima dva roky zhruba

A proc nebydlite spolu? Pochopila jsem, ze se odstehoval, aby se staral o rodice.
Zeptala bych se, zda se chce rozejit.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama