Pravý vaječník je nefunkční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

palomadorantez
Povídálka 38 příspěvků 27.04.18 12:54
pravy vajecnik je nefunkcni

Ahoj holky mam na vas dotaz jelikoz se trochu obavam chtela bych vedet vase skusenosti nez propadnu panice.Jsem dva roky po mimodeloznim tehu a od te doby pri menstruaci nebo ovulaci mam jenom bolesti na leve strane kde mam zbyvajici vejcovod na prave strane mam jen vajecnik ale jako kdybych ho tam nemela vubec po cele 2 roky nemam zadne bolesti na prave strane. Chtela bych se vas zeptat zdali to taky takhle mate.Deti jeste nemam.Ms a ovulaci mam pravidelnou jak hodinky sice oboji mam v krecovitych bolestech ale nejde mi do hlavy proc mi prava strana vubec nefunguje. Dekuji za vase nazory

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama