Pravý vaječník je nefunkční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

palomadorantez
Povídálka 39 příspěvků 27.04.18 12:54
pravy vajecnik je nefunkcni

Ahoj holky mam na vas dotaz jelikoz se trochu obavam chtela bych vedet vase skusenosti nez propadnu panice.Jsem dva roky po mimodeloznim tehu a od te doby pri menstruaci nebo ovulaci mam jenom bolesti na leve strane kde mam zbyvajici vejcovod na prave strane mam jen vajecnik ale jako kdybych ho tam nemela vubec po cele 2 roky nemam zadne bolesti na prave strane. Chtela bych se vas zeptat zdali to taky takhle mate.Deti jeste nemam.Ms a ovulaci mam pravidelnou jak hodinky sice oboji mam v krecovitych bolestech ale nejde mi do hlavy proc mi prava strana vubec nefunguje. Dekuji za vase nazory

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama