Pražandy poraďte - cestovaní Prahou

1248
26.4.17 10:50

Pražandy poraďte-cestovaní Prahou

Ahoj :mavam: Chystáme se s přítelem do Prahy na den otevřenych dveří v české televizi.Jsme totálně mimo, co se týká cestování po Praze a vyznání se v jízdních řádech tramvají atd.Moc prosim, poradi mi někdo, jak se dostaneme z Vaclaváku metrem na Kavčí hory? může být i tramvají a pak ještě, z Václaváku jak se dostat na Klamovku? nebo aspoň k Národnímu divadlu. Díky za každou odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.4.17 10:57

Z Vaclavaku na Klamovku i k divadlu tramvaji cislo 9

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 10:59

Na Kavci hory jsem jela jen autem, ale myslim, ze metrem C Vyšehrad nebo Pražského povstání, ale at radsi poradi nekdo dalsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
26.4.17 11:00

Jinak mam sice v profilu napsano, že jsem z Prahy, ale nejsem :P jináč bych se neptala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6210
26.4.17 11:02

Na Václaváku nastoupit do metra „C“ a jet na Pankrác. Tam vystoupit a sednout na bus 188-jede na Kavší Hory ;-)
jinak je užitečná stránka jízdních řádů www.dpp.cz tam si zadáš odkuk a kam chceš jet a ono ti to vyplivne trasu ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23083
26.4.17 11:02

Si to zadej na google do mapy nebo na idosu. Internet máš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 11:09

Kavci hory Pankrac, pak pujdes do Central parku pankrac a hned u nej je CT. Uz to ale jsou ty Kavci hory… jinak dpp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5933
26.4.17 11:29
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 12:05

Pojedeš na Pražského povstání (červená trasa) a půjdeš s davem lidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
26.4.17 14:07

Teď mi řikal chlap, že by se chtěl jet podívat na Bertramku, na barák Karla Gotta :mrgreen: Mám se zeptat, jak se tam dostaneme.Byly jste se tam někdy kouknout vy, co bydlíte v Praze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5933
26.4.17 14:14

Teda- nejsem holka, tak pohled z druhé strany. Jet se koukat na barák „někoho“ mi přijde trochu mimo. A přestože jsem Pražák a vím, kde je Bertramka, nevím, který barák vlastní. Takže dodejte adresu a hurá na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 14:25

Nejlépe si do mobilu nainstalovat on line mapy a ty vás podle zadané adresy dovedou kam potřebujete. Taková navigace pro pěší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8405
26.4.17 15:17
@Paralenka červená píše:
Pojedeš na Pražského povstání (červená trasa) a půjdeš s davem lidí.

ano, tak bych šla i já :-) metrem na Pražského povstání, přímo z metra je výlez jenom jeden po pevném schodišti, pak ještě nahoru na ulici - vyjedeš po jezdících schodech (pak tam jsou ještě dvě pevná schodiště, jedno momentálně se opravuje). jezdící schody tě u parkoviště, přímo před tebou bude kolem trafiky a květinářství pár schodů dolů na chodník a na zastávku autobusu. jak už bylo psáno, jakmile je den otevřených dveří, tak budou proudit davy oběma směry :-), takže buď pojedeš tři zastávky autobusem (134 - Kavčí HOry) nebo to po směru jízdy autobusu projdeš pěšky, není to daleko a cesta je pořád rovně, nezabloudíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
26.4.17 16:20
@Ivan PPZ píše:
Teda- nejsem holka, tak pohled z druhé strany. Jet se koukat na barák „někoho“ mi přijde trochu mimo. A přestože jsem Pražák a vím, kde je Bertramka, nevím, který barák vlastní. Takže dodejte adresu a hurá na to.

Však mi jsme oba mimo :mrgreen: A nekecej, beztak jsi tam už taky byl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
26.4.17 16:21
@sagina píše:
ano, tak bych šla i já :-) metrem na Pražského povstání, přímo z metra je výlez jenom jeden po pevném schodišti, pak ještě nahoru na ulici - vyjedeš po jezdících schodech (pak tam jsou ještě dvě pevná schodiště, jedno momentálně se opravuje). jezdící schody tě u parkoviště, přímo před tebou bude kolem trafiky a květinářství pár schodů dolů na chodník a na zastávku autobusu. jak už bylo psáno, jakmile je den otevřených dveří, tak budou proudit davy oběma směry :-), takže buď pojedeš tři zastávky autobusem (134 - Kavčí HOry) nebo to po směru jízdy autobusu projdeš pěšky, není to daleko a cesta je pořád rovně, nezabloudíš.

Máš přehled :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama