Prázdniny se 17letým puberťákem

Anonymní
2.5.20 23:27

Prázdniny se 17 ti letým puberťákem co já s ním?

Ahoj, nevím jestli je to vhodné se tady na to ptát, ale chtěla bych se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti co jste dělávali přes léto s dětma tak mezi 16 až 18. My s manželem nevíme jak dlouho může být v takovým věku sám doma a jak dlouho je rozumné na takový věk.
Díky, za radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21522
2.5.20 23:33

A pubertak s Vámi nechce jezdit? Mame stejne starého jedince a na dovolene s námi jezdi rad a tesi se :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34481
2.5.20 23:33
@Anonymní píše:
Ahoj, nevím jestli je to vhodné se tady na to ptát, ale chtěla bych se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti co jste dělávali přes léto s dětma tak mezi 16 až 18. My s manželem nevíme jak dlouho může být v takovým věku sám doma a jak dlouho je rozumné na takový věk.
Díky, za radu.

Záleží na tom, jak rozumné jsou. Já jsem v tom věku sama bývala. A mejdany se u nás nekonaly. Začala bych třeba víkendem. V době moderních technologií to je mnohem jednodušší. My měli tenkrát jen pevnou linku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 23:34
@Anonymní píše:
Díky, za radu.

V 16cti jsem po domluvě lítala kde jsem chtěla a rodiče jeli i na 14cti denní dovolenou, taky věděli, že barák nezhoří a nebude problém.. V tomto věku jsme už nic moc organizovaného mimo rodinné oslavy nepodnikali, přijde mi to divný, už je velký ne? :lol: v 18cti už bych vůbec neřesila, je dospělý.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 23:43
@Hanka1 píše:
A pubertak s Vámi nechce jezdit? Mame stejne starého jedince a na dovolene s námi jezdi rad a tesi se :P

Nesnáší často na chalupu prý je to pro něho depka.

• Citovat
  • Nahlásit
18476
2.5.20 23:55

S našima jsem už v tom věku na dovolené nejezdila a klidně mě a mého sourozence, o 2 roky mladší, nechali doma a věděli, že to bude ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
3.5.20 00:02

Jelikoz jsem od 16cti bydlela sama tak nikdo u nas toďle neresil, cestovala jsem s pritelem. Pokud to neni nejakej exot tak bych se nebala, strejda nechava bratranka od 13cti a nikdy zadny pruser nebyl, to spis az v dospelosti, kdy si udelal party a podpalil koberec a povedlo se mu projit zdi. Takze je to o povaze a o tom jestli se dokaze sam o sebe postarat a nenadelat z bytu kulnu. Muj ex mel kamose co uzival drogy, kdyz rodice odjeli tak mu nechali nejake penize, kolo, sebrali klice a at si spi kde chce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25430
3.5.20 00:13
@Anonymní píše:
Díky, za radu.
:roll: však snad znáte vlastního syna a víte, jaký je a co ho baví ne?
to je dotaz, jako byste nějakého kluka dostali na prázdniny přiděleného, o kterém nic nevíte :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11070
3.5.20 00:25

Já bydlela od sedmnácti s přítelem, v osmnácti jsem s ním byla na dovolené. Fakt bych své dítě v tomhle věku nenutila k rodinné dovolené na chalupě. Jo, kdyby šlo o moře, nebo nějakou pořádnou poznávací, tak možná změním názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
3.5.20 05:05

My vašeho kluka nezname :nevim: Nekdo je v 16ti jeste nevycvalany tele, co potrebuje dohled, nekdo se chová zodpovedne a dospele.. Každopádně tak i tak mate za nej porad zodpovědnost a kdyz behem vasi dovoleny synacek podpali barak, bude poradat divoky večírky, kdy na nej treba sousedi zavolají policii, nebo se mu neco stane, uraz apod, tak vas porad jeste za to muze popotahovat socialka. Musite vedet sami, ceho je schopnej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
3.5.20 06:17

Všechno, co sedmnáctiletej kluk k životu potřebuje je trochu jídla a nekonečný přísun sexu v jakékoliv podobě. Stačí mu zařídit tyhle dvě věci a můžete odjet na jak dlouho potřebujete, aniž by to zaregistroval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35499
3.5.20 06:51

Pořád za něj máte zodpovědnost. Vy musíte vědět, co si můžete dovolit. Je to váš syn nebo syn manžela a jeho bývalé, který s vámi běžně moc casu netravi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54576
3.5.20 06:58

Domluvila jsem si nebo spolecne se segrou brigadu. Nejlepsi nase spolecna byla v ZOO Lesna. Kde jsme u stanku vyrabely fotky do klicenek na miste.
To bylo bezva leto. Na brigadu se jezdilo na kole. Nikdo nam nic domlouvat nemusel a byly jsme obe mladsi. Jeden rok jsem byla na WEST tycinkach ve vyrobe. Taky fajn brigada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
3.5.20 07:36

Od 15 jsme meli vsichni na cele leto brigadu. Nasi jezdili na dovci bez nas. Mam pocit, ze poprve mi nebylo ani 15 kdyz jeli, zustala jsem doma s brachou (16). Bracha byl mejdanovej, ale na vesnici se mejdany delat nedaj. Tak byl celych 14dni nekde v lufte a chodil se domu vyspat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6611
3.5.20 07:39
@fera21 píše:
Všechno, co sedmnáctiletej kluk k životu potřebuje je trochu jídla a nekonečný přísun sexu v jakékoliv podobě. Stačí mu zařídit tyhle dvě věci a můžete odjet na jak dlouho potřebujete, aniž by to zaregistroval.

Mají mu dát předplatné do bordelu a nebo jak mu mají přisunout holky nebo kluky do postele? Poraď. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat