Prázdný gestační váček - jak dlouho působí Utrogestan?

51
29.5.20 11:42

Prázdný gestační váček - jak dlouho působí Utrogestan?

Ahoj všem, před pár dny jsem tu psala ohledně prázdného váčku v 9. týdnu. Teď už je jisté, že těhotenství není prosperující. V úterý u lékaře jsem se dozvěděla, že váček roste jen minimálně, a že je prázdný. Ale do pondělí do večera jsem ještě užívala Utrogestan. Víte někdo jak dlouho ještě bude utroš působit? Pořád čekám, jestli to odkrvácím nebo budu muset na revizi. Revizi bych se ráda vyhnula, proto chci co nejdéle počkat, jestli se s tím tělo popere samo. A ještě mám jeden dotaz. Když je těhotenství neprosperující a plod se nevytvořil, mohu pít alkohol? Nemyslím v nějaké velké míře, ale dnes jdu na oslavu, a ráda bych si dala alespoň nějaký cider nebo panáka na zahnání žalu. Ale bojím se, že když váček v sobě mám, aby to tělu neuškodilo. Budu ráda za každou odpověď, díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2559
29.5.20 11:46

Jen si dej.. Neuškodí to. A radim změnit lékaře, ten příspěvek jsem četla, v 9tt už by se opravdu plod neobjevil..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 11:50

Mně se rozjelo krvácení trochu i přes Utrogestan, po vysázení zesílilo. Dala jsem si doma svařák, červené víno, silný šalvějový čaj, prostě věci co můžou vyvolat potrat nebo porod a zvýšit krvácení. Vse trvalo asi 2-3 dny, na revizi jsem nemusela.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.20 11:55

@Deni94 Mně váček pomalu rostl ještě asi týden po vysazení utroše, pak jsem šla na potrat (pilulkou). Chtěla jsem to mít co nejrychleji za sebou a snažit se znovu.

Klidně si něco dej. Já jsem si hnedka zapálila když bylo jasný že to nedopadne (teda málem jsem se taky poblila) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
3026
29.5.20 12:02

Klidne si dej a zapij zal.. A zmen lekare, nechapu ze te v tom takhle nechal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
29.5.20 12:26

Děkuji moc za Vaše odpovědi. Lékaře určitě změním. Jeho jednání se mi ani trochu nelíbí, vůbec nic mi ani nevysvětlil. Jeden týden mi řekne, že vše podle vyšetření vypadá v pořádku, a další týden mi chce vypisovat žádanku na revizi. Hned jak budu mít tohle za sebou tak prchám k jinému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama