Prázdný gestační váček ve 12 tt, co dál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luciie88
Kecalka 186 příspěvků 11.08.19 13:22
Prázdný gestační váček ve 12 tt co dál

Prosím poraďte mi, teď jdu z nemocnice kvůli špinění ve 12.tt, doktor našel jen prázdný váček :,( prý MUSÍM podstoupit zítra revizi, ale je to opravdu nutné a nevyhnutelné? Už mám za sebou tři revize, nemohla bych počkat, jestli odkrvácím?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 11.08.19 13:30

@luciie88 urcite si neco prostuduj na netu. Jestli je to navic jen prazdny vacek, na revizi bych se nehnala a pockala bych, az se telo samo vycisti. Navic se pak muzete zacit snazit s dalsi MS. Preju hodne stesti :srdce:

luciie88
Kecalka 186 příspěvků 11.08.19 13:35

@Lumíkovec děkuji. ptala jsem se primáře, jestli je to nevyhnutelné a jestli nemůžu počkat, zda neodkrvácím a on mě odbyl, že na co jako budu čekat, že mi tam už nic nevyroste a že pak začnu krvácet ve dvě ráno a budou mě muset rychle operovat. Tak pořád přemýšlím, mě se do revize nechce :(

mau-mau
Závislačka 4271 příspěvků 11.08.19 13:44

Já bych na revizi šla. Takhle se můžeš trápit měsíc nebo i déle. Taky nevidím důvod, proč čekat. Revize je rychlé řešení, druhý den můžeš domů. Pár dní krvácení a po jednom cyklu se můžete zase snažit. Taky ve 12.tt už můžeš krvácet fakt fest, že bys stejně na revizi musela chtě nechtě :nevim:

luciie88
Kecalka 186 příspěvků 11.08.19 13:48

@mau-mau já mám právě strach, protože už to bude čtvrtá revize :( a taky po čištění se doporučuje minimálně tři měsíce čekat

mamule42
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 11.08.19 14:04

@luciie88 Je to těžký, ale ve 12 týdnu bych asi šla na revizi, i když mě by se to taky moc nezamlouvalo.

Šmoulice
Kelišová 7419 příspěvků 11.08.19 14:05
@luciie88 píše:
@mau-mau já mám právě strach, protože už to bude čtvrtá revize :( a taky po čištění se doporučuje minimálně tři měsíce čekat

Však nechoď na revizi, kterou ti doporučuje lékař. Udělej si to podle sebe, když se ti pak nechce 3 měsíce čekat.
Zahrávej si se svým zdravím, ale pak se nediv, že už třeba nikdy mít dítě nebudeš.
Nechápu co řešíš, když ti to doktor jasně řekl. :roll:

karkarka
Závislačka 4172 příspěvků 11.08.19 14:15

Jestli máš jen prázdný gestacni váček, proč doktoři cekali až do 12tt?

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 11.08.19 14:21

Jako promin ale S prázdným vackem muzes čekat na krvácení v 7 týdnu ale ve 12 je to podle mě hazard. Ale proč si nezadelat na další kompliakce :palec:

J_Doe
Závislačka 3406 příspěvků 11.08.19 14:24
@luciie88 píše:
Prosím poraďte mi, teď jdu z nemocnice kvůli špinění ve 12.tt, doktor našel jen prázdný váček :,( prý MUSÍM podstoupit zítra revizi, ale je to opravdu nutné a nevyhnutelné? Už mám za sebou tři revize, nemohla bych počkat, jestli odkrvácím?

Je zvlastni, ze prazdny vacek neodhalili jiz na predchozi kontrole… To ti nedelali utz?

Proc byly predchozi revize?

Chapu, ze 4. revizi nechces, ale zarazi mne, ze ve 12tt jsi jeste nezacala krvacet sama. Ja jsem u prazdneho vacku zacala krvacet sama v 8tt, a tak dramaticke, jak popisoval primar to opravdu nebylo…

Tiffany1
Závislačka 4633 příspěvků 11.08.19 14:26
@karkarka píše:
Jestli máš jen prázdný gestacni váček, proč doktoři cekali až do 12tt?

Taky mi příjde zvláštní, že nikdo nenašel prázdný gestační váček dřív??
Na revizi bych šla a 3 mesice jsem nečekala ani po mimoděložním. Když jsem se citila na sex, tak proste byl hned po prvni ms. A otehotnela jsem hned a v poradku. Poslouchala bych tělo, jak se citi. 3 mesice cekat je všeobecné doporučení. Ale na revizi bych šla, 12.tt by nemusel mít úplně dobrý průběh…Přeju hodně sil :kytka:

luciie88
Kecalka 186 příspěvků 11.08.19 14:53

@karkarka našli ho dneska, na poslední kontrole v 7.tt byla i srdeční akce

luciie88
Kecalka 186 příspěvků 11.08.19 14:55
@Tiffany1
@Tiffany1 píše:
Taky mi příjde zvláštní, že nikdo nenašel prázdný gestační váček dřív??
Na revizi bych šla a 3 mesice jsem nečekala ani po mimoděložním. Když jsem se citila na sex, tak proste byl hned po prvni ms. A otehotnela jsem hned a v poradku. Poslouchala bych tělo, jak se citi. 3 mesice cekat je všeobecné doporučení. Ale na revizi bych šla, 12.tt by nemusel mít úplně dobrý průběh…Přeju hodně sil :kytka:

No na poslední kontrole 10.7.byl plod odpovídající 7.tt a i srdeční akce. Na další kontrolu jsem měla jít teď 13.8. Děkuji :srdce:

karkarka
Závislačka 4172 příspěvků 11.08.19 17:32

A doktor ti neřekl, kam zmizel plod? To je dost zvláštní. Kdyby si potratila, nebyl by tam jen prázdný váček. Takže embryo se přestalo vyvíjet už před měsícem?

mau-mau
Závislačka 4271 příspěvků 11.08.19 18:34
@luciie88 píše:
@karkarka našli ho dneska, na poslední kontrole v 7.tt byla i srdeční akce

Jak tam teď můžeš mít prázdný gestační váček, když už jsi měla srdeční akci??? 8o To je asi nějaké nedorozumění v terminologii, ne? :nevim: Jak jsem psala, poslechni doktora. Nevidím nyní jedinou výhodu čekání. Opravdu není žádné dogma 3m čekat. Chápu, že 4.revize není matějská pouť, ale nějak se to neprospívající těhotenství vyřešit musí :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama