Pražská čtyřletá gymnázia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sedmikráska75
Kecalka 130 příspěvků 03.02.13 13:40
Pražská gymnázia(čtyřletá)

Zdravím prosím o radu:
Mám dceru v 8.ročníku, uvažujeme příští rok o přijímacích zkouškách na gymnázium, doporučuje ji tam i třídní učitelka, ale máme z toho dost obavy, hlavně ze Scio zkoušek. Dcera má vysvědčení jednu dvojku(matematika)učí se dobře, ale spíš tak všechno nazpamět, přijde mi, že má na základce známky zadarmo.Je spíš na jazyky, matematika, fyzika nic moc, logické myšlení moc nemá…Jak se orientovat v pražských gymnáziích, líbilo by se mi např. Arabská, Nad Alejí, Na Zatlance…bydlíme v Praze 6.Jak si vedou vaše děti na gymnáziu, jak zvládly přijímačky, chodili jste na kurzy do příslušných škol, na zkoušky na nečisto? Pomohlo to k úspěšnému složení přijímaček? Jáká je šance se tam dostat? Když přijímačky neudělá, jak se pak postupuje dál? Díky všem za info :mavam:

Reakce:
Lenka002
Závislačka 4734 příspěvků 03.02.13 13:46

My uvažujem o Zatlance a určitě zkoušky nanečisto.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15237 příspěvků 03.02.13 14:41

Jak obavy ze Scio zkousek? Ty nedelaji u Vas na zakladce? Ja jen, ze me ditko chodi do ctvrte tridy a loni vsem tretakum skola zaplatila Scio testy a nic narocneho to nebylo - 20 minutovy test z ČJ, Matematiky, ANJ (maji od prvni tridy) a vseobecne znalosti.
Jinak na nasi ZS delaji Scio bezne v pate tride a osme tride + devatakum cvicne davaji prijimaci testy zhruba po jednom ctvrtleti…

jinak si hodne chvali gymnazium ve Stepanske, Helichovku a na Prazacce (to je sportovni)

Váš příspěvek
Reklama