Prdění v dlouhodobějším vztahu - přirozené?

23470
29.7.21 18:38

Prdění v dlouhodobějším vztahu - přirozené?

Zdravím vás všechny.
Otázka zní, zda vám přijde prdění v dlouhodobějším vztahu naprosto přirozené. Pro mě to přirozená věc není, musím říct, že se s mužem znám přes 10let a neprdíme před sebou. Přijde mi to naprosto v pořádku. Myslím, že lidé by ve vztahu, i v dlouhodobém vztahu a manželství měli zachovat určité dekórum.
Jak to máte vy?
Pro někoho možná zvláštní téma, ale tohle téma do manželství a partnerství patří, i když se o tom raději nemluví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
965
29.7.21 18:41

My prdime normalne, a jsme tak spokojeni. Kazdeho vec, spravne je to, co vyhovujeme obema :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
29.7.21 18:48

Prdime normálně. A když jsem mezi přáteli nebo tak a vím že se mi bude chtít upozorním, že mám ticháčky, kdyby to náhodou zrovna nevonelo, ať to není až takový trapas 😂 😂 😂 :joy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2106
29.7.21 18:53

My před sebou prdíme :D moje mamka je hrozná konzerva a před tátou si za celých 24 let neprdla a ani nešla na velkou…to prostě nechceš :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9773
29.7.21 18:53

Úplně na pohodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
29.7.21 18:54

Za mě taky ne, jsme s partnerem přes 6 let a rozhodně bych to doma nerada zaváděla. I jemu to vadí. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1920
29.7.21 18:54

Nejsem ten typ který by prděl pře kýmkoliv. Ale když to přijde, tak se nenechám rozervat, žejo :D Přece jenom už mě viděl v horších situacích.
Chlap prdí nonstop, ten se tomu strašně směje. Já si sem tam prdnu, když to nejde udržet, ale že bychom spolu soutěžili o nejsilnější prd, to fakt ne.
Jsme spolu 10 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12023
29.7.21 18:55

Jako že, pro určité dékorum si mám nechat vyvalit bok? Spíme spolu, jíme spolu atd a budeme se stydět prdět? Tak jasně že si neprdnu u jídla atd, ale jinak? Fakt si před sebou neprdnete ani po deseti letech? A když to náhodou ujede, což se může stát, tak co? Zamknete se do sklepa? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12023
29.7.21 18:58
@peta1003 píše:
My před sebou prdíme :D moje mamka je hrozná konzerva a před tátou si za celých 24 let neprdla a ani nešla na velkou…to prostě nechceš :lol:

A kam teda chodila na velkou? Nevěřím, že jí to za ty roky neuteklo :mrgreen: Víš jak, lepší jeden prd, než 20doktorů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529
29.7.21 18:58
@arinecka píše:
Jako že, pro určité dékorum si mám nechat vyvalit bok? Spíme spolu, jíme spolu atd a budeme se stydět prdět? Tak jasně že si neprdnu u jídla atd, ale jinak? Fakt si před sebou neprdnete ani po deseti letech? A když to náhodou ujede, což se může stát, tak co? Zamknete se do sklepa? :mrgreen:

A to je takový problém odskočit si na WC? Mně to opravdu normální nepřijde. Samo, že to může ujet při sportu a podobně. Ale standard bych z toho fakt nedělala. A učím to i děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34632
29.7.21 19:00

Schválně neprdím. Ale když to uteče samo, tak řeknu pardon. On se taky občas neovládne. Ale běžně slyším zvuky z WC, když jsem na chodbě. On ty moje taky. Rodila jsem před ním, takže nás opravdu už nemůže nic rozházet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5194
29.7.21 19:00

Jsme spolu přes 30 let. Některé věci patří do přísného soukromí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6260
29.7.21 19:01

Neřešíme to :nevim:.. Každopádně je vtipný číst citlivky, kdyby jste vedel8 co vaše střeva dělají v noci :oops:, tak by jste spali jinde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
29.7.21 19:02

Já ne, můj muž ano. Přijde mi to od ženský nechutný. Neříkám, stát se muže. Ale zastávám názor, jsme ženy, tudíž se jako žena chovam. Podotýkám, ze by mu to nevadilo. A ať si to každý má doma jak chce, je mi to jedno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
29.7.21 19:04

@carsa přesně, moje řeč. I mé děti jsou naučené, aby se z nich nestali čuňata. Nesnesla bych to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat