Prdění v dlouhodobějším vztahu - přirozené?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6349
29.7.21 19:40
@Dorotka101 píše:
@Russet co to meleš? Co má zivani, kaslani atd společného s prdama?
řekla bych, že je to stejně přirozené…
Jak si představujete, že t funguje v domácnosti, kde se nebere prd jako konec světa :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4642
29.7.21 19:41
@Thomassss píše:
V životě bych si před partnerem neprdla. Nesouhlasím s tvrzením, že bez prdění to není pořádný vztah. Naopak mě by uráželo, kdyby doma přede mnou partner prděl a někde ve společnosti před jinými ženami by si to nedovolil. Myslím, že partneři by si měli být pořád vzácní a snažit se jeden před druhým vypadat a vystupovat co nejlépe.
Samozřejmě něco jiného je, pokud má jeden z partnerů nějaký zdravotní problém nebo např. žena při porodu, tam nejde vždy zachovat dekórum, ale v bězném životě nevidím důvod, aby partneři před sebou zaplynovali obývák :)

To uz mi trochu zavání pretvarkou (snažit se vypadat co nejlépe), ale je to každého vec. Mně by zas vadilo, kdyby ze sebe delal lepsiho, než je. Ja mu skoro někdy zavidim, jak ma spoustu věcí na haku. Ja mam treba problém dojít si na velkou treba na veřejných nebo v hospodě… V Koreji meli na zachodcich takovej dratak a delalo to po zmáčknutí tlačítka kraval, takze všichni pred kojema vedeli, ze se tam kaka, ale hlavně ze to nebylo slyšet :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
29.7.21 19:42

@Pidulka1991 já netvrdím, ze je prd konec světa. Jak to funguje v jiných domácnostech mě nezajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
29.7.21 19:43

Normálně jste mě donutily se nad tím zamyslet :lol: takže u nás je to asi takhle:

Prdeni přirozený proces. Oba s manželem bychom si v životě schválně neprdli na veřejnosti. Ale doma? Doma je prostě komfortní zóna, kde se nikdo přece nemusí omezovat. Neříkám prdet si pod nos, ale proč bych měla lítat na WC? A názor, že by si partneři měli zachovat vzácnost apod. tak to prostě u nás nejde. Bydlíme spolu, jsme spolu 13 let a já se přece doma nebudu chovat stejně jako někde ve společnosti, kde si nemůžu ani prdnout.. Proto je to přece domov ne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
29.7.21 19:46

@Oli.Lyon taky mám problém s veřejnými záchodky, restaurace atd. Celoživotní problém :mrgreen: i na návštěvě. Nemůžu za to, proste to tak mám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4642
29.7.21 19:46
@Letynka16 píše:
Normálně jste mě donutily se nad tím zamyslet :lol: takže u nás je to asi takhle:Prdeni přirozený proces. Oba s manželem bychom si v životě schválně neprdli na veřejnosti. Ale doma? Doma je prostě komfortní zóna, kde se nikdo přece nemusí omezovat. Neříkám prdet si pod nos, ale proč bych měla lítat na WC? A názor, že by si partneři měli zachovat vzácnost apod. tak to prostě u nás nejde. Bydlíme spolu, jsme spolu 13 let a já se přece doma nebudu chovat stejně jako někde ve společnosti, kde si nemůžu ani prdnout.. Proto je to přece domov ne? 8o

Správně! Kde se prdí klidně, tam je lidu vlídně :lol:
Jako mně by nevadilo, kdyby se obcas muz ovladal, ale zas rozvod kvuli tomu nebude. To mi vic vadi krkani :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4642
29.7.21 19:47
@Dorotka101 píše:
@Oli.Lyon taky mám problém s veřejnými záchodky, restaurace atd. Celoživotní problém :mrgreen: i na návštěvě. Nemůžu za to, proste to tak mám

Ja jezdila zamlada kazdej víkend za klukem ma Strahov na koleje. V životě jsem tam nebyla na velkej :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6349
@Oli.Lyon píše:
Správně! Kde se prdí klidně, tam je lidu vlídně :lol:
Jako mně by nevadilo, kdyby se obcas muz ovladal, ale zas rozvod kvuli tomu nebude. To mi vic vadi krkani :lol:

joo krkání je hořší, zlatej prd :pankac: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
@Oli.Lyon píše:
To uz mi trochu zavání pretvarkou (snažit se vypadat co nejlépe), ale je to každého vec. Mně by zas vadilo, kdyby ze sebe delal lepsiho, než je. Ja mu skoro někdy zavidim, jak ma spoustu věcí na haku. Ja mam treba problém dojít si na velkou treba na veřejných nebo v hospodě… V Koreji meli na zachodcich takovej dratak a delalo to po zmáčknutí tlačítka kraval, takze všichni pred kojema vedeli, ze se tam kaka, ale hlavně ze to nebylo slyšet :lol:

Tak snažit se vypadat dobře pro manžela snad není přetvářka ne? :) pro koho jiného bych se měla snažit, když ne pro manžela? Pro nějaké cizí ocasy v metru? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464

@Oli.Lyon rozumim!!! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4642
29.7.21 19:49
@Thomassss píše:
Tak snažit se vypadat dobře pro manžela snad není přetvářka ne? :) pro koho jiného bych se měla snažit, když ne pro manžela? Pro nějaké cizí ocasy v metru? :think:

To jsou ale přece dvě různé věci. Ja reagovala na „snažit se vypadat co nejlépe“ a pochopila jsem to, ze teda nejen vzhledově. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12053
29.7.21 20:02

Řekla bych, že u nás můžu prdět jenom já, jelikož voním a ještě u toho vypadám hezky. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66737
29.7.21 20:07
@arinecka píše:
Jako že, pro určité dékorum si mám nechat vyvalit bok? Spíme spolu, jíme spolu atd a budeme se stydět prdět? Tak jasně že si neprdnu u jídla atd, ale jinak? Fakt si před sebou neprdnete ani po deseti letech? A když to náhodou ujede, což se může stát, tak co? Zamknete se do sklepa? :mrgreen:

spime spolu, jime spolu, ale na wc spolu nechodíme…kdyz to ujede, tak se nic neděje, ale dělat to schválně mi půjde, ze uz veškera intimita dostava nafrak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2420
29.7.21 20:08
@Klopotkova píše:
Zdravím vás všechny.
Otázka zní, zda vám přijde prdění v dlouhodobějším vztahu naprosto přirozené. Pro mě to přirozená věc není, musím říct, že se s mužem znám přes 10let a neprdíme před sebou. Přijde mi to naprosto v pořádku. Myslím, že lidé by ve vztahu, i v dlouhodobém vztahu a manželství měli zachovat určité dekórum.
Jak to máte vy?
Pro někoho možná zvláštní téma, ale tohle téma do manželství a partnerství patří, i když se o tom raději nemluví.

Jdu dočíst, ale je divný, že to píšeš zrovna ty, když máš toho prdiciho milence… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23732
29.7.21 20:18
@Magical-eyes píše:
Jdu dočíst, ale je divný, že to píšeš zrovna ty, když máš toho prdiciho milence… :think:

Milenec si přede mnou přímo v místnosti nikdy neprdnul. Slyšela jsem ho prdět, když jsem šla k němu v paneláku na WC a slyšela ho z toho WC a on prděl v obýváku, byla to kanonáda, ale přímo přede mnou to nebylo, to bych se zvedla, odešla a už k němu nikdy nepřišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat