Prdění vaginou po porodu

Anonymní
22.12.19 20:34

"prdění" vagínou po porodu

Zdravím dámy, vím, že toto je takové trochu úsměvné téma jenomže já jsem z toho vážně zoufalá :zed:
Po porodu se mi stává, že jdu na záchod a prostě mi „prdí“ vagína, opravdu to zní jako klasické prdy ze zadku a nejhorší je, že se to nedá ovládnout, prostě to vyjde :roll: mám teď strach si dojít na záchod někde v OC nebo restauraci či když jsme na návštěvě, protože to je samozřejmě slyšet a nikoho nenapadne, že to není klasický prd…a to nemluvím o tom kolik zvuků mi vychází z vagíny při a po sexu :? opravdu to není sexy a ani romantické…měla to také některá z vás? Přejde to samo nebo pomohly by třeba nějaké cviky? Cvičím od těhotenství akorát Kegelovy cviky, ale to zatím moc efekt nemá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.12.19 20:38

Mně se to dělo skoro po každém sexu a taky jsem se vždy styděla a bylo mi to trapné. Ale u mně se to naopak časem a po porodu asi zlepšilo. Předpokládám že příčina těchto zvuků je v tom že se tam třeba při tom sexu „našťouchá“ vzduch, který pak vychází ven no… :nevim: Radu bohužel nemám ale aspoň v tom nejsi sama…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.12.19 20:43

Cvicila jsem panevni dno a bricho a bala jsem se mezi lidi. Od zari makam 4× tydne posilovnu a kruhovy trenink a doted jsem si toho nevsimla, ale preslo to.

• Nahlásit
  • Citovat
7566
22.12.19 20:44

Já tohle mívám po trochu divočejším sexu, ale ani jednoho z mých partnerů to nikdy nerozhodilo, takže to asi nebude nic výjimečného. Jinak si myslím, že to asi souvisí s povoleným svalstvem. Možná zkusit posilovat pánevní dno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11767
22.12.19 20:54

Jak dlouho jsi po porodu? měla jsem to taky, do konce šestinedělí to úplně zmizelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
284
22.12.19 20:55

Jsem 5 měsíců po třetím porodu a ano bohužel tohle zažívam dnes a denně :? Doufám ze to třeba časem odezní, také cvicim pánevní dno, ale už nejsem nejmladší tak celková “únava materiálu” děla své… je to trapné, ale přesně jak píše pisatelka výše, třeba při sexu z toho partner taky vědu vůbec nedělá… i když mě to příjemné není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.19 21:01

Jsem od porodu 2,5roku a stejné problémy mám jen při sexu, ale upřímně s tím nic nedělám. S manželem jsem 12 let, viděl mě rodit… Tak z trochu vzduchu nic neděláme. Kolikrát i cítím, jak tam zašťouchal vzduch

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.12.19 21:07

Me se jednou stalo, ze mi pritel fouknul nechtěně pri oralnim sexu do vaginy a vyletel takovej prd jak bublina, no myslela jsem, ze se propadnu hanbou. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.12.19 21:58
@Anonymní píše:
Mně se to dělo skoro po každém sexu a taky jsem se vždy styděla a bylo mi to trapné. Ale u mně se to naopak časem a po porodu asi zlepšilo. Předpokládám že příčina těchto zvuků je v tom že se tam třeba při tom sexu „našťouchá“ vzduch, který pak vychází ven no… :nevim: Radu bohužel nemám ale aspoň v tom nejsi sama…

Kdyby to alespoň bylo jen po tom sexu, to bych chápala i proč, ale nechápu, že prostě celý den během kdy si dojdu za záchod tak vždy „prdím“…opravdu při každém čůrání :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
76
22.12.19 22:00

„@Aduš8“ přesně taky tak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.19 22:02
@debra.morgan píše:
Jak dlouho jsi po porodu? měla jsem to taky, do konce šestinedělí to úplně zmizelo.

Jsem po porodu skoro 3 měsíce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1143
22.12.19 22:03

Mně se to občas taky děje. Už jako děckovi. Prdela jsem tak např v tělocviku, když jsme dělali gymn. sestavy- svíčky a tak. Sem tam při čůrání i dnes. Sem tam no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.19 22:04

@sophie11 kdyby to bylo je při sexu tak je to v pohodě, přeci jen s manželem nějakou dobu spolu už jsme :lol: ale nejhorší je to když musím jít čůrat na veřejný WC nebo na návštěvě :roll: nevím odkud se tam ten vzduch dostane, ale pak prostě samovolně odejde kdykoliv jdu čůrat

• Nahlásit
  • Citovat
284
22.12.19 22:07

No, tak jediné to řešit třeba tampony, když někam jdu…ale dlouhodobě to řešení samozřejmě není..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
858
22.12.19 22:08

Taky jsem to měla po porodu, ale ne dlouho. Možná to bylo jen v šestinedělí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama