Přebalovací batoh - rady, typy, vyplati se?

51
21.2.20 10:06

Přebalovací batoh - rady, typy, vyplati se?

Ahoj.
Tak me docela zaujala nabidka, ze se da koupit primo prebalovaci batoh, co se da povesit i na kocarek. Coz mi prijde praktictejsi nez treba taska pres rameno, kterou jsem nedavala ani s prvni a v klasickem batohu porad hledam, kde co mam :D

Mate nektery, se kterym jste fakt spokojene? Koukala jsem, ze ma slusnou nabidku i wish a aliexpress, ale odtud se mi to moc objednavat uz nechce. Ale kdyby jste meli overeny odkaz, tak proc ne :)

Dejte mi sem prosim vase postrehy, typy a rady a popr. rovnou odkazy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1544
21.2.20 10:19

Tak teď se prohřeším, proti nepsaným pravidlům „kdo má zkušenost - já ne, ale…“ :-). Sama jsem měla tašky na kočárek, koupila jsem si akorát takovou přebalovací sadu na mimmo.cz - pouzdro, kde je po rozbalení magnetickými patentkami připnutá pratelná podložka + jsou tam kapsičky na čisté i špinavé plenky, krém apod. Nosila jsem to s sebou i na kratší procházky jen pro jistotu, je to malé, skladné a vejde se to i do kabelky. O přebalovacím batohu jsem původně také přemýšlela, ale nakonec jsem ho zavrhla a chodím s batohem klasickým - mám dámský od Deuter, kde je dole možnost jej rozepnout a vnitřním zipem utvořit samostatnou kapsu ve spodní části. Tam se mi vešly nejen pleny, ale i přebalovací podložka a vše další + bylo to sice na dně batohu, ale vždy při ruce, když jsem potřebovala, aniž bych musela vykramařit celý batoh. Ten je navíc docela objemný, takže se mi tam vešla kupa dalších věcí (patřím mezi ty ženy, co s sebou nosí skoro všechno od lahve s vodou po hračky a termosky s jídlem :-)).

Přebalovací batůžky mi nakonec nepřišly praktické hlavně proto, že nemají tolik úložných prostor a nejrůznějších kapes jako batoh outdoorový.

Pokud máš ovšem dostatek peněz a víš, že bys ho užila, tak bych se podívala sem: https://www.mimmo.cz/. Tam jsem tehdy kupovala tašku / kabelku a jsem s ní navýsost spokojená, i za vyšší pořizovací cenu. Svého času byl na Mimmo slevový poukaz v knížce od dm, ale nevím, zda ještě ty partnerské slevy poskytují i v novém věrnostním programu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15152
21.2.20 10:28

Já nevyužila ani batoh ani tašku, nevím co bych tam cpala :lol: 2 papírové pleny, menší balení ubrousků a tubu s krémem hodím do normální kabelky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13482
21.2.20 10:28

Měla jsem ho a neeee. Na kočárku hrozně zavazí, blbě se v něm hledá, jak je vyšší než širší. Zlatá široká a přehledná taška se spoustou kapes a oddělení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
21.2.20 10:44

Teda holky, vy mě moc netěšíte :D :D Přišlo mi to praktický, jak to má spousty kapsiček a organizací, ale už mě celkem nahlodáváte, že se na to taky vyprdnu.

Asi využiju jako Penelopa a koupím si klasik outdoor batoh a nějak si to tam zorganizuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22620
21.2.20 11:48

Mě taška stačila, hodila jsem jednou rukou na šikmo přes rameno. Batoh by pro mě měl asi stejné využití. Taška byla jako součást kočárku a byla perfektní, takže jsem víc neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17273
21.2.20 16:38

Na kočárek je lepší organizér a taška / kabelka. Jsem moc spokojená s DMkovým organizérem :palec:

ovšem mám i batoh na výlety a k šátku naprosto bezvadný, nebyla jsem si jistá využitím, tak jsem riskla Ali a jsem moc spokojená, u jiných jsem viděla trochu menší a nejsou tak hezky propracované a dobře ušité, jako můj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17273
21.2.20 16:39

@Prvá ty kapsičky jsou pecka :palec: to nenahradí žádná taška :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.3.20 20:10

Než se malý narodil tak jsem se zbláznila a přebalovací batoh koupila, po pár týdnech jsem zjistila, že mi nevyhovuje, náš syn je spíš spokojený v nositku, pořídila jsem outdoorový batoh, který má spoustu kapsiček a vyztužená záda a je skvělý! Přebalovací batoh nebo taška jsou vyhozené peníze :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9888
4.3.20 23:07

Mám přebalovací batoh od značky Kono a je super :) vše se do něj hezky vejde.
Hlavně když pořád běhám za malým tak je to praktičtější než kabelka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama