Přebalovací podložka - jaká je lepší?

47
26.3.21 15:40

Přebalovací podložka-jaká je lepší?

Ahoj, vybírám přebalovací podložku..rozměry jsou u obou stejné 70×50.
Původně jsem chtěla tu první, protože je měkčí, druhá je tvrdší.
Ted si říkám, jestli nevzít tu druhou tvrdší, protože mi přijde, že mimčo bude mít víc místa na té druhé ikdyž bude pak větší.
Co myslíte, jakou máte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18285
26.3.21 15:43

Ven tu tvrdou. Spíš z ní nespadne a dá se lépe přenášet, dá se dát na menší plochu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18285
26.3.21 15:44

Jo a brala jsem 80

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7421
26.3.21 16:00

Já bych řekl, že je to buřt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1728
26.3.21 16:07

U nas byla podlozka neco, co nakonec spadlo do kategorie „zcela zbytecne vyhozene penize“. Mam stejnou, jako je ta vpravo. Prebalila jsem na ni cca 3×. Pak sla do sklepa a prebaluju rovnou na pultu (na molitanu), na posteli, na gauci. Chapu, ze chces spis tip, kterou ze dvou. Ale i tak pridavam svou zkusenost. S pristim miminkem uz bych to na seznamu nakupu vubec nemela :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
26.3.21 16:46

Já mám tu druhou, mám ji na přebalováku a využívám už rok a půl. Pro druhé kupuju určitě novou, tu stejnou. Mám přebalovák z IKEA, takový ten základní, takže pro mě podložka nutnost a sedí tam krásně. Záleží, kde plánuješ přebalovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10468
26.3.21 16:50

Utcite ta druha, vejde se tam vetsi mimco, navic potrebujes vic mista nechat pod zadeckem.

Mela jsem nalepene na komode a pouzivala furt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2825
26.3.21 16:58

Mam molitan na miru na prebalovak a na nem pratelnou podlozku. Jinak bych poridila tu druhou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
26.3.21 17:14

@Mutlice
Já ji naopak využívám pořád. Nemám přebalovací pult, takže tato mi neustále leží na stole a je to super.
A moje 3 kamarádky ji měly v koupelně na pračce a taky se jim tam vyplatila, přebalovaly tam neustále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1728
26.3.21 18:04

@Myška321 me prekazely ty mantinely, a tim, ze mam prebalovak (a taky casto prebaluju jen na posteli nebo gauci), tak ji nevyuziju. Ale asi jsem divna ja :mrgreen: vetsina lidi vyuzije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat