Přebalovací podložka nebo molitan?

816
10.6.15 16:54

Přebalovací podložka nebo molitan?

Ahoj maminky, prosím o radu. Chci si nechat udělat přebalovací pult na komodu a nevím jestli mám koupit klasickou přebalovací omyvatelnou podložku z vyvýšenýma stranama nebo nechat ustřihnout kus molitanu, na to prostěradlo a jednorázovou podložku. Něco jak je u dětských doktorek. Jednorázových podložek mám dost. Říkám si, že na molitanu bude mít mimi víc místa a plánuji tam přebalovat i jak bude větší. Místa na podložku či molitan mám dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6529
10.6.15 17:17

No on je problém v tom, že děti se po rozbalení z plenky většinou počůrají… nebo hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
816
10.6.15 17:23

No právě proto jsem si říkala, že bych dávala ještě jednorázovou podložku. :nevim: Ta je dost velká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18645
10.6.15 17:33

@ivulunka Dítě se mrská, pokud to bude chlapeček, bude čůrat fontánky a dostřik je občas opravdu zarážející. Takže za mě omyvatelnou podložku. Já mám 80×80, dávám tam plínu občas i dvouleťákovi. Po zkušenostech se synem teď mám pod podložkou ještě jednorázovou, aby případná nehoda nestékala na dřevěnou komodu a pod mimino obyč plínu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
816
10.6.15 17:41

No čekám kluka. :) Takže si mám ještě radši koupit pláštěnku na sebe jo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
10.6.15 17:42

No a jak bude ditko vetsi {uz treba ve dvou mesicich} se muze zacit hybat natolik, ze je nebezpeci, ze ti spadne.
Ja jsem proste mela tu prebalovaci omyvatelnou podlozku potom na zemi a prebalovala tam. Nebo v obyvaku, nebo kde jsem potrebovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
10.6.15 17:54

To se ti bude všechno na tom molitanu krčit, stejně ti to malý pročůrá, problinká… leda by sis ten molitan zašila do nějakého PVC ubrusu :mrgreen:, ale to už právě můžeš koupit tu podložku. Mám takovou tu větší přebalovací podložku, zabere skoro celou plochu přebalováku (dělaný, přišroubovaný na komodu)) a ty jednorázové podložky jsem právě dávala ještě na tu přebalovací podložku. Takže nevím, co myslíš tím „jednorázových podložek mám dost“ :mrgreen:, já jich za éru dvou plenkových dětí spotřebovala stovky (mimino mi jich dokázalo znehodnotit i několik za den, u větších dětí pak stačí měnit, když už je prostě ošklivá). Není to asi moc ekonomické ani ekologické, ale mně to tak vyhovovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
816
10.6.15 17:58

No to jsem si taky říkala, že bych to ještě něčím potáhla, ubrusem teda zrovna ne :lol: ale něčím podobným. Ale je fakt, že to už si pak můžu koupit tu velkou podložku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16802
10.6.15 20:56

Musim rict, ze jsem si toho na dite moc nekoupila( na druhe jeste mene), ale prebalovaci podlozku povazuju za nutnost, tu jsem uzila maximalne.
Ono dite taky nemusi jen curat, ale kolikrat je prutokove i jinak, zvlast v prvnich mesicich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama