Přebalovací podložka vhodná na postel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 14.03.19 09:05
Přebalovací podložka vhodná na postel?

Ahoj potřebuju poradit. Mám v plánu přebalovat na posteli, po zkušenostech se staršími syny si myslím, že přebalování na jednorázové/látkové podložce časem nepůjde, mrskající dítě jí zkope, krom toho, kluci čůrají fakt daleko a hodně…
Takže jsem myslela - přebalovací podložka na postel. Líbí se mi od Ceby, i podle recenzí vypadají vcelku kvalitně, akorát v popisu všude píšou, že jsou určené na tvrdý povrch, to se nedají použít na postel? Má někdo? Popř. by mi někdo nějakou doporučil. Ikea ne, to máme daleko…
Od Ceby jsou např. tyto:
https://prebalovaci-pulty-a-podlozky.heureka.cz/…specifikace/#…
https://prebalovaci-pulty-a-podlozky.heureka.cz/…va-50x70-cm/
Ještě přemýšlím o přebalování na postýlce, kdo s tím má zkušenost, je to bezpečné apod.? Díky

Reakce:
zuzikka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 12 inzerátů 14.03.19 09:20

No na tvrdý povrch je to myšleno tak, že nemá sama žádnou tvrdou desku. Já mám tu s tvrdou deskou, je vhodná na postýlku, ale já ji mám položenou na vaně. Vše potřebné mám v dosahu 1m2. Za mě super.

kve-tinka
Závislačka 4843 příspěvků 3 inzeráty 14.03.19 09:23

Ja na druhe nebudu mit prebalovak a asi ani tu podlozku…proste zem,gauc,postel… na postylku mi to prijde zbytecne zabirani mista. Prvniho jsem mela syna a v zivote me, nebo okoli nepocural :mrgreen: :think:

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 14.03.19 09:24

To znamená, že potřebuje pevný podklad, ma postýlku přes bočnice ji nedáš. Já bych teda na posteli nepřebalovala. Přebalovák mám v koupelně, dítěti hned v umyvadle umeju prdelku, všechno mám po ruce…prostě luxus :palec: .

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 14.03.19 09:33

V koupelně máme jen umyvadlo a vanu, pidi koupelna, pračka v kuchyni, na ní mikrovlnka … Místa málo, takže mi zbývá postel či postýlka. Na starší syny jsem měla obří přebalovací pult, to byl luxus, bohužel jsme ho už prodali. Kluci čůrali všude okolo, z přebalováku na mě (i do oka), na zem, takže se bojím, že budu mít postel celou počůranou … Na postýlku je třeba tahle https://prebalovaci-pulty-a-podlozky.heureka.cz/…specifikace/#… (my máme postýlku 70×140, takže ta pro úplný prtě bude dost obří, myslím, že by na začátku ta podložka až tak překážet nemusela) … Na zemi se obávám, že v zimě by mimino akorát nastydlo, topíme v kamnech, u země až tak teplo není …

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 14.03.19 09:42

Jinak ta s tvrdou vložkou je učená na postýlku šla by i dát i na postel, kdyby jsem si to rozmyslela, a chtěla bych jí mít na posteli?

stinga
Kelišová 5933 příspěvků 3 inzeráty 14.03.19 10:01
@statecna.oslice píše:
Jinak ta s tvrdou vložkou je učená na postýlku šla by i dát i na postel, kdyby jsem si to rozmyslela, a chtěla bych jí mít na posteli?

no právě ta tvrdá je lepší dát na postýlku nebo přes vanu - já ji tak používala, než se malá začala moc hýbat
pak jsem velice dlouho používala tu Sebu tu větší a měla jsem ji normálně na posteli a byla jsem s ní moc spokojená, dokonce se mi prošoupala a tak jsem koupila další stejnou, takže doporučuji

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 14.03.19 10:06

@stinga
Teď v tom mám guláš :-). Tu na postel, to byla která? Nemáš odkaz?

stinga
Kelišová 5933 příspěvků 3 inzeráty 14.03.19 10:12
@statecna.oslice píše:
@stinga
Teď v tom mám guláš :-). Tu na postel, to byla která? Nemáš odkaz?

promiň překlepla jsem se, já jsem používala na postel tu Ceba Baby 75×72 cm, to že není vhodná na měkký podklad jsem ani nevěděla
ale zpočátku jsem měla tu tvrdou s vyššími okraji, takovou tu klasiku a tu jsem dávala přes vanu a přes postýlku, pak už jsem měla strach, že dcera spadne, tak jsem koupila Cebu

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 14.03.19 10:17

@stinga
Díky… mě šlo právě o to, zda ty podložky i když to tam není napsané, jdou použít na postel, tak aspoň u jedné vím že jo :-). Tu jak jsi měla na postýlce, na na postel by dát nešla? Nemám možnost to nikde omrknout na živo …

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 12 inzerátů 14.03.19 10:20
@statecna.oslice píše:

Jasně, že šla. Já ji dávám na gauč, když chci, aby si malý kopal jen tak bez pleny. Já bych radši koupila tu s tou deskou, protože ji můžeš dát kamkoliv, jak ti to bude zrovna vyhovovat. Ta měkká nemá tolik možností.

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 14.03.19 10:24

@zuzikka
Díky.

stinga
Kelišová 5933 příspěvků 3 inzeráty 14.03.19 13:05
@statecna.oslice píše:
@stinga
Díky… mě šlo právě o to, zda ty podložky i když to tam není napsané, jdou použít na postel, tak aspoň u jedné vím že jo :-). Tu jak jsi měla na postýlce, na na postel by dát nešla? Nemám možnost to nikde omrknout na živo …

jo taky by určitě šla dát na postel, vlastně ji dáš všude, kam potřebuješ, ale pro starší mimi je pak lepší ta 75×72, protože to dítě se pak rádo různě překuluje :)

Káťa19
Extra třída :D 11143 příspěvků 18 inzerátů 14.03.19 17:19
@statecna.oslice ty od ceby jsou molitan potažený omyvatelnou fólií, na postel by šla použít…
Dle mého je ale lepší pořídit tu na postýlku + kapsář, kvůli zádům, nějak si nedokážu představit, jak se 10× denně ohýbám na posteli. Co jsi měla na předchozí děti? :think:
je sundavací, nijak se nemontuje, má jen zarážky.
@statecna.oslice píše:

ano, určitě ;)

Káťa19
Extra třída :D 11143 příspěvků 18 inzerátů 14.03.19 17:20
@zuzikka píše:
Jasně, že šla. Já ji dávám na gauč, když chci, aby si malý kopal jen tak bez pleny. Já bych radši koupila tu s tou deskou, protože ji můžeš dát kamkoliv, jak ti to bude zrovna vyhovovat. Ta měkká nemá tolik možností.

přesně tak :palec:

Váš příspěvek
Reklama