Přebalovací pult - kolik z Vás ho asi tak má?

7.1.20 11:58

Přebalovací pult - kolik z Vás ho asi tak má?

Čaute maminky,
měl bych takový dotaz. Doma jsem s mou drahou polovičkou řešil co pořídit a řada došla na přebalovací pultík, což mi přijde jako ultra dementní věc, tak jsem to zamítnul, jenže drahá polovička si na tom trvá, což je celkem pochopitelné, chce mít všechno ultra hyber super bezva… asi jako každá žena, no přesto mě to nedalo a řekl jsem si, že se zkusím zeptat, kolík z Vás má tuhle věc skutečně doma? Před sto lety se pleny praly v rukou a vyvařovali a ženy přebalovací pult neměly a vše bylo OK, dnes jsou pampersky a celý proces přebalení je neskutečně rychlejší, přesto se najdou matky, co k tomu potřebují ještě přebalovací pult, protože na posteli to nezvládnou. Takže kolik z Vás je takhle out? Dík za upřímnost - jsem tu novej, tak se omlouvám za ten familierní tón, díkec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1754
7.1.20 12:03

Mám přebalovací pult a neměnila bych! Přebalovat na posteli ani za nic. Pořád se musíš zhybat, nosit si tam věci a to ani nemluvím o nadeleni co bývá v plence. Občas se stane nehoda a abych prevlikala celou postel, to vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10471
7.1.20 12:04

Přebalovací pult byla nejpoužívanější věc, co jsem měla. Fakt zamítáváš své těhotné partnerce přebalovací pult a argumentuješ tím, že dřív se praly pleny v ruce? Tebe bych chtěla mít doma. Takže ano, měla jsem přebalovací pult, dva, jeden byl v koupelně a nepřebalovala jsem děti v rychlosti na posteli, kde bych se k nim musela hrbit, ale hezky ve stoje na přebalovacím pultu. Někteří chlapi jsou na pěst i přes písmenka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22993

Hele těma plenama před sto lety moc neházej, se zlou potážeš, tady i doma… :lol:
Před sto lety taky 50 procent dětí umřelo při porodu i s jejich matkami, a další polovina zbylých se nedožila tří let…
Před sto lety byla taky sedmiletá vojna, třeba…
ALe my sme v 21. století, jo?

Jinak, přebalovací pult sem měla, takový ten, co se „nacvaknul“ na postýlku a za mě, jeden z nejlepších vynálezů. Pokud myslíš, že přebalovák netřeba, nechť je ti přáno, ale buď to ty, kdo desetkrát denně, rok a půl v kuse, bude v předklonu přebalovat dítě na posteli nebo na kuchyňským stole.
Ono je to totiž sakra záhul na záda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

skóre:

No super, takže 3:0 pro pultík, kdo dál? :-D…tak nějak jsem si asi parádně naběhnul, že?

Příspěvek upraven 07.01.20 v 12:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724

Nikdy bych nevyužila. Za mě zbytečnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513

Ja ho nemam a dokonce uz bez nej prebaluju druhy dite :))) a taky to povazuju za zbytecnost:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24618
7.1.20 12:05

U prvních jsem měla jen pult na postýlce, pak už pojízdný a teď budu kupovat taky pojízdný. Z praktických důvodu, třeba kvůli koupání. Navic na půl se vejde víc věcí než pak nekde odbihat od postele a lovit plenku nebo čisté oblečení. A nebo převlékat postel haha, podložky jsou sice fajn ale miminka šikovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13832

Záda, záda a ještě jednou záda. Mám za 150 korun přebalovací pevný pult na pračce v koupelně vedle umyvadla a bude tam sloužit ještě pěkně dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3868

Ano, měla jsem přebalovací pult nad pračkou v koupelně, což bylo super - voda na umytí hned po ruce (vlhčáky jsem nepoužívala :poblion:, děti se mi po nich opruzovaly). Přebalovák v ložnici, jak to má spousta mamin je podle mě zbytečnost…I když - spousta dětí po rozbalení pleny srajdí „obloukem“, tak v tom případě je výhodnější mít ho na pultu s omyvatelnou podložkou než na posteli ;)

Příspěvek upraven 07.01.20 v 12:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441

Používám látkové pleny a prebalovací pult. Nechtělo by se mi xkrat denně kazit si zada s prebalovanim na posteli. Da se sehnat i z druhé ruky, manželce ho kup :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10471
7.1.20 12:06
@prostěboreckurva píše:
No super, takže 1:0 pro pultík, kdo dál? :-D
řekla bych, že jsi trapný. Pokud chce matka, která se stará, přebalovací pult, ať si koupí přebalovací pult. Jako kecat ještě do tohoto a dělat si anketu u cizích lidí na netu, to je na pěst.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2853
7.1.20 12:06

Mám ho a zvlášť u většího dítěte mi to přijde fajn, protože nikam nezdrhne a ví ze se tam prebaluje, kdežto někde na pohovce pořad utíká. Za mě nezbytnost. Máme maličký, žádnou krávu a je to fakt super, mám na něm nádobky s mazáním a léky a aspoň mi tam nedosáhne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 12:07

Božínku píše vás strašně moc, nestačím to počítat, kolik vás tu bože je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2289
7.1.20 12:08

Měla jsem, ale ne takovej ten plasťák, nýbrž dřevěnej, dole měl police. Neměnila bych. Teď dobře slouží na květiny :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama