Přebalovací taška a batoh 2v1. Poradíte?

80
18.12.20 23:33

Přebalovací taška a batoh 2v1. Poradíte?

Ahoj :)
Vybírám si přebalovací tašku nebo batoh. Našla jsem dvě, co se dají použít i jako batoh…liší se ale tvarem.

Poradíte? Co by bylo praktičtější, co je hezčí… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10001
19.12.20 00:31

Cim sirsi batoh, tim hur to vypada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10091
19.12.20 07:33

Mně se nelíbí a ani jeden, vypadajínna zádech jak cestovní tašky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14507
19.12.20 08:19

Hezká není ani jedna. Praktičtější ta druhá kvůli volně přístupným bočním kapsám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
19.12.20 09:17

A poradite, kde sehnat nejakou hezkou, co se da pouzit i jako batoh?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14507
19.12.20 09:37

Pokud chceš klasickou přebalovací tašku na madlo, nebude nikdy vypadat hezky na zádech, protože je mělká a široká. Pokud chceš něco hezkého na záda, vyber si vhodný batoh a voz ho v košíku pod kočárkem. Mimochodem je to mnohem lepší, s těžkou taškou na madle se ten kočárek poměrně špatně ovládá a může se převažovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
4.1.21 14:00

Ja mam prebalovaci batoh od lassig green label rolltop a jsem s nim teda moc spokojena. Nebyl uplne nejlevnejsi, ale po tom, co se mi obyc levna taska roztrhla a ani se tam neveslo vse, co jsem potrebovala, jsem se rozhodla zainvestovat. Ma nekolik bocnich kapes, hodne se tam toho vejde a velka kapsa jde rozepnout po cele delce, takze pohodlne vytahnes i co je ve spod a nic nehledas. Jsou k nemu uchyty na kocar a zaroven vypada dobre, kdyz jdes na vylet a mas jen ten bagl a dite chodici nebo v nositku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19587
4.1.21 14:02

Koupila jsem batoh od Dakine a k tomu úchytky na madla. A jsem spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19216
4.1.21 16:46
@nozu píše:
Pokud chceš klasickou přebalovací tašku na madlo, nebude nikdy vypadat hezky na zádech, protože je mělká a široká. Pokud chceš něco hezkého na záda, vyber si vhodný batoh a voz ho v košíku pod kočárkem. Mimochodem je to mnohem lepší, s těžkou taškou na madle se ten kočárek poměrně špatně ovládá a může se převažovat.

přesne tak, souhlas!

já mám obojí, přebalovací batoh na výlety z ALI a tašku, co je zároven kabelka a vypadá elegantne od Pinkie a jsem spokojena ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19216
4.1.21 16:48

Na bazárku seženeš taky fajn značkové přebalovací tašky v top stavu, jen hledat:
https://www.emimino.cz/…islusenstvi/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat