Přebíhání dětí z domu na zahradu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.1.22 07:00

přebíhání dětí z domu na zahradu

Ahoj, rekonatruujeme dum. a uvazuju nad tolik oblibenym vylezem z juchyne nebo obyvaku ven - nejste z toho v lete na nervy? kdyz deti litaji tam a zpet a nosi domu binec. nebi jednodussi udelat normalni vylez a nejaky altanek/pergolu treba i s letni minikuchynkou zvlast? na kafe, vodu, obedy tam varit nehodlam. diky za postrehy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
57729
15.1.22 07:13

U nás se taky chodí přes kuchyñ-obyvák často.
Vždyť my žijeme od jara do podzimu na zahradě. Je to náš druhý, obrovský obývák. Říkáme jim, ať chodí přes garáž. Většinou to dodržují. Někdy se zapomenou.
Když jdu pro pití nebo jídlo. Tak se přiznám, že taky zapomenu a jdu rovnou a neobcházím přes garáž :oops:. Mi nejvíc vadilo, že některé dítě vlezlo do bazénu a mi se chce na WC. Tě asi trefím :cert:. Pak honem, honem utřít. Ať stihne doběhnout domů. Dělalo se ťapky. To mi vytáčelo. Nebo stačilo mít propocené šlapky. Měli jsme teď trošku barák vzhůru nohama. Tak se rovnou při opravě přidělávalo WC a sprcháč do kumbálu v garáži. Na to se při stavění nemyslelo. A teď byla příležitost, aby se napravilo. Jak jsme v sezoně furt venku. Tak je to nutné. Takže ťapky odpadnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1071
15.1.22 07:18

Záleží, jak moc jsi na pořádek a taky, jestli plánujete mít psy, kočky a tak. Protože zvířata se samozřejmě nepřezují a děti často taky ne. Přes zimu chodíme většinou hlavními dveřmi (rohožka, chodba) ale přes léto je příjemné mít otevřeno třeba od jídelního stolu nebo z obýváku ven. Ale znám lidi, co by si to právě kvůli nutnosti často uklízet nikdy nepořídili. Za mě plus, mám to ráda. Čerstvý vzduch a mouchy v létě, nikdy nevím, jestli jsem zavřela, když odcházíme.. Ale jinak je to super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21449
15.1.22 07:19
@Anonymní píše:
Ahoj, rekonatruujeme dum. a uvazuju nad tolik oblibenym vylezem z juchyne nebo obyvaku ven - nejste z toho v lete na nervy? kdyz deti litaji tam a zpet a nosi domu binec. nebi jednodussi udelat normalni vylez a nejaky altanek/pergolu treba i s letni minikuchynkou zvlast? na kafe, vodu, obedy tam varit nehodlam. diky za postrehy

My chodime pres sklep. Mame tam i „letni“ kuchyn, takze kafco, piti, neco na zub neni problem.
Sousedi maji i vstup z kuchyne, ale vsimla jsem si, ze deti maji narizeno chodi pres sklep :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
15.1.22 07:23

Já třeba v létě chodím bosa všude, takže je úplně jedno, kudy jdu :lol:. Není to podle mě pro lidi, co řeší každé smetí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1870
15.1.22 07:25

Prostě se přezují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
15.1.22 07:28

Jestli musíš mít super uklizeno, tak bych to nedoporučovala. My teď hodně přemýšlíme, že zrušíme vchodovky do předsíně a uděláme v kuchyni francouzské obří prosklené dveře, jednak světlo, větší výhled na zahradu a o 2 zatáčky míň :-D. Ale taky jsme z důvodu 7 zvířat a neustálého přebíhání sem a tam dali všude dlažbu, žádné koberce doma nemáme. Takže večer stačí jen zamést, ob den parní mop a neřeším jestli se chodí v botech do baráku nebo ne. Jediná výjimka je, když máme já nebo muž pracovní boty s traktor vzorkem, to se musíme zouvat venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5742
15.1.22 07:38

My ho nemáme a štve mě to. Udělala bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
15.1.22 07:52

Máme vchod na zahradu přes chodbu, ano, přesně z tohoto důvodu. Žijeme téměř non-stop právě hlavně na zahradě, domů se chodí přes sezónu snad jen na WC :mrgreen: :lol: a to máme hned za dveřmi, aby mi děcka nelitaly v botech po baráku.. původně jsme uvažovali nad dveřmi v kuchyni, ale nakonec nee a jsem má to ráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4280
15.1.22 08:08

Mame, holky se si sundaji boty, nevidim na tom nic komplikovaneho. Pes ceka na utreni tlapek. Zachod mame hned u vstupnich dveri, tam se chodi v botech. Z bazenu, ktery je kryty se da jit domu na zachod. Bordel nikde neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4091
15.1.22 08:21

Pokud by to mel být jedinej vstup na zahradu, tak ani omylem. V létě super, v zimě peklo. Zrovna včera jsem z dětí i sebe po pobytu na zahradě sundavala tolik bahna, listí, větviček… ze bych si z toho mohla postavit nový hlineny dům.. i když jsem toho fakt hodně sundala ještě venku, druhou várku před dverma, tak ta předsíň pak vypadala jako kdyby se tam vyvalelo stádo prasat… mít toto v kuchyni nebo obýváku, tak mě omejou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5742
15.1.22 08:26
@Midaku píše:
Pokud by to mel být jedinej vstup na zahradu, tak ani omylem. V létě super, v zimě peklo. Zrovna včera jsem z dětí i sebe po pobytu na zahradě sundavala tolik bahna, listí, větviček… ze bych si z toho mohla postavit nový hlineny dům.. i když jsem toho fakt hodně sundala ještě venku, druhou várku před dverma, tak ta předsíň pak vypadala jako kdyby se tam vyvalelo stádo prasat… mít toto v kuchyni nebo obýváku, tak mě omejou..

Tak to by snad nebyl, ne? To bych do toho taky nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
15.1.22 08:29

Chodíme ven přes obývák a zouvame se a děti jsou zvyklé běhat venku v crocsech a doma bosi, když jdou na WC. Venku by se sikla i letní kuchyň, ale ta nebude, takže nosíme všechno z kuchyně. Jinak když děti chtějí jen čůrat jdou na zahradě na určené místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
15.1.22 08:31

Jinak v zimě chodí hlavními dveřmi, abych pak nemusela přenášet boty a bundy a navíc máme hned dole prádelnu na usušení věcí. Ale máme patrový dům ve svahu. Takže dole máme vstup z ulice a z obýváku v prvním patře výlez na zahradu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4091
15.1.22 08:38

Mame normalni vchod, dve deti a psa a bordel v kuchyni mame taky :mrgreen: Holt k normalnimu uklidu jeste treba dvakrat denne zametam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat