Přechod na antikoncepci Yosefinne

56
19.10.17 19:32

přechod na antikoncepci Yosefinne

Dobrý večer,
prosím kdo užíváte antikoncepci Yosefinne?
Jelikož mi předchozí antikoncepce nesedí, napsal mi gynekolog tuhle.
Chtěla bych se zaptat jak Vám sedí? Předepsal mi především kvůli křečím v době menstruace, je pravda že jsem jí měla hodně slabou a jen tři dny, ale bolesti hrozné, až černo před očima :zed: :zed: :zed:
Mám začít brát první tabletku v první den krvácení, což bude zřejmě zítra, ale chci abych potom menstruaci měla cca čt nebo pá. Kdy chodí menstruace v době braní bílých tabletek? Předem děkuji za rady, tipy a zkušenosti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
95
19.10.17 20:22

Já ji brala před otehotnenim a byla jsem spokojená. Vůbec jsem nekrvácela a musím říct, že mi to vůbec nevadilo :lol:. Dokonce jsem po ni ani nepřibrala což se o jiných nedá říct ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
20.10.17 09:21

Také proto mi to napsal s předchodí jsem měla křece a také jsem přibrala, během 3 měsíců 8 kg. Tak jsem zvědavá. Ale nevím kdy mám začít užívat. Doktor řekl první den menstruace, ale já si to chci upravit abych mívala menstruaci vždy na konci týdne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
20.10.17 12:50

Také jsem měla začít brát 1 den menstruace a hned další už jsem nekrvácela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
20.10.17 15:54

Tak jsem zvědavá snad mi sedne :) děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
27.6.18 12:55

Ahoj, tak vcera jsem zacala brat antikoncepci Yosefinne.. Predtim jsem brala Minisiston a po osmi dnech jsem zacala Yosefinne.. Moje gynekolozka mi to takhle rekla..
jenze v pondeli mi menstruace skoncila, vcera uz nebyla vubec a dneska jsem zacala krvacet.. Je to po teto antikoncepci ? docela mam strach, co to je.. dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
1.7.18 09:43

Já už využívala 3 balení a jsem moc spokojená. Křeče nemám žádné, menstruaci cca 3 dny i s cestou a to skoro vůbec. Jsem moc spokojená a dokonce jsem zhubla 5 kg. Za mne určitě spokojenost :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
2.7.18 10:59

@Moncax Děkuji :) to asi bylo změnou antikoncepce, už to je dobrý :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
23.7.18 11:36

Ahoj ženy :D tak měsíc za mnou a menstruace nepřišla :nevim: je to možné ? Prášek jsem nikdy nevynechala a brala jsem ho pravidelně.. už mám poslední bílou tabletu a furt nic. Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
23.7.18 15:09

Ahoj,

zkusila bych ještě chvíli vydržet! Po každý změně si tělo zvyká.. Dej tomu ještě týden a pak kdyžtak gynekologie :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
23.7.18 15:28

@hanidost87
Dekuju, pak dam vedet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5903
3.12.20 09:10

Doteď jsem brala sunyu… Včera jsem spolkla poslední prášek… A teď tedy nevím kdy začít brát yosefinne?? Tyden vynechat a pak začít?? Nebo hned dnes? Z letáku jsem to moc nepochopila…
Přecházím z důvodu přibírání na váze a migrénám.
Jsem zvědavá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat