Přechod na jinou školu v průběhu roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SarkaNovo
Závislačka 3472 příspěvků 25.09.18 17:19
Přechod na jinou školu v průběhu roku

Ahoj, chci se zeptat jestli máte zkušenosti s přechodem dítěte do jiné školy v průběhu roku. Chceme změnit totiž školu, chtěli bysme od října, v té nové nás vezmou, bez problémů, ale bojím se to oznámit tady, že mi vynadají, co si vymýšlíme takhle v září… Nevíte jestli nás pustí, jestli je to složité se odhlásit? Moc díky. Jo a není to kvůli stěhování.

Reakce:
Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 25.09.18 17:23

K nám do třídy nastupovali noví žáci během roku. Je jedno, jestli se přistěhovali nebo prostě jim původní škola nevyhovovala. Vůbec bych se nebála. Oznam to jako fakt.

Aspera
Generální žvanilka 21098 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 17:26

Škola nemůže nic. Stačí si vyřídit přestup na nové škole, na staré je slušné to oznámit. Papíry si pak vyřídí školy mezi sebou. A pokud chcete udělat dobře pro novou školu, zkuste to stihnout do konce září. Dle stavu 30.9. se dávají peníze. Takže když bude k 30.9. na staré škole, dostane je stará škola a nová nic.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10161 příspěvků 25.09.18 17:46

@Aspera Tohle jsem přesně chtěla napsat. Stará škola se IMHO zlobit nebude, pokud dostane peníze, a pak nebude mít žáka. Jiná věc je, jestli je to v rámci obce/městské části. Když jsme dávali dceru do jiné MŠ po měsíci, prosila mě nová ředitelka, ať to ve staré školce neříkám, kam jde, protože by bylo na školském odboru možná zle.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >