Reklama

Přechod na jinou školu v průběhu roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SarkaNovo
Závislačka 3414 příspěvků 25.09.18 17:19
Přechod na jinou školu v průběhu roku

Ahoj, chci se zeptat jestli máte zkušenosti s přechodem dítěte do jiné školy v průběhu roku. Chceme změnit totiž školu, chtěli bysme od října, v té nové nás vezmou, bez problémů, ale bojím se to oznámit tady, že mi vynadají, co si vymýšlíme takhle v září… Nevíte jestli nás pustí, jestli je to složité se odhlásit? Moc díky. Jo a není to kvůli stěhování.

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3568 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 17:23

K nám do třídy nastupovali noví žáci během roku. Je jedno, jestli se přistěhovali nebo prostě jim původní škola nevyhovovala. Vůbec bych se nebála. Oznam to jako fakt.

Aspera
Generální žvanilka 20524 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 17:26

Škola nemůže nic. Stačí si vyřídit přestup na nové škole, na staré je slušné to oznámit. Papíry si pak vyřídí školy mezi sebou. A pokud chcete udělat dobře pro novou školu, zkuste to stihnout do konce září. Dle stavu 30.9. se dávají peníze. Takže když bude k 30.9. na staré škole, dostane je stará škola a nová nic.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10007 příspěvků 25.09.18 17:46

@Aspera Tohle jsem přesně chtěla napsat. Stará škola se IMHO zlobit nebude, pokud dostane peníze, a pak nebude mít žáka. Jiná věc je, jestli je to v rámci obce/městské části. Když jsme dávali dceru do jiné MŠ po měsíci, prosila mě nová ředitelka, ať to ve staré školce neříkám, kam jde, protože by bylo na školském odboru možná zle.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >