Přechod z beba comfort na normální bebu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kolousek1
Stálice 60 příspěvků 2 inzeráty 20.12.17 19:57
Přechod z beba comfort na normální bebu

Ahoj maminky, máme 3 měsíčního chlapečka, který první dva měsíce hodně trpěl na bolení bříška. Po vyzkoušení pár UM u nás zvítězila BEBA COMFORT, po které se bříško zlepšilo. Teď když už nám koliky skončily, uvažuji že přejdu z Beby comfort na obyčejnou Bebu. Máte s tím některá zkušenost? Je o dost levnější, ale bojím se, aby ho zase nebolelo bříško. Budu ráda za každou radu :)

Reakce:
Janli
Kelišová 6271 příspěvků 20.12.17 20:18

Koliky skončily, protože mu sedí mléko. Na tvém místě bych ještě aspoň měsíc vydržela než se trávení opravdu ustálí. A o moc dražší zase není. Já kupovala pixlu 800g za 309,–. To zas oproti beba 600g za nějakých 250,– není takový rozdíl. Pohledej na netu, sice na 1 nesmí být akce, ale i tak se dá ve větším balení koupit levněji.

Klopotkova
Echt Kelišová 8296 příspěvků 20.12.17 20:27

Odpověď na otázku bohužel neznám, já teď kupovala pro kamarádku s velkou slevou, protože v lednu končí záruka 400 gramů Beba Comfort v plechovce za 58,–Kč. po slevě.

Kolousek1
Stálice 60 příspěvků 2 inzeráty 20.12.17 20:27

Tak toho jsem si vůbec nevšimla, že se jedná jen o 600g. To opravdu takový rozdíl není. Ono nejdůležitější je aby malý měl to bříško v pohodě, ty koliky jsou opravdu peklo. Kouknu na net a objednám comfort výhodněji. Děkuji za radu ;)

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 20.12.17 20:54

Taky bych ještě vydržela, později pro přechod, v nemocnici jsme dělali tak, že jsme míchali fajnovější a obyč mlíko, např. první den 3/4dávky původní mléko a 1/4 nového, druhý den 50:50, třetí den víc toho nového a čtvrtý den už jen to nové. POkud by v noci byly problémy s bolením, pak se vrať o krok zpět a nech bříško pár dnů zvykat.

Janli
Kelišová 6271 příspěvků 20.12.17 20:58

Kupovala jsem na Sleky, vyzvednout se to dá v Teta drogerie, od 600,– doprava zdarma

karandyszewska
Povídálka 30 příspěvků 20.12.17 21:06

Prechod bez problemu, zadny rozdil nepoznal ani syn, ani ja :)

admin
Extra třída :D 11302 příspěvků 21.12.17 09:44

Dobrý den,

připomínám, že na eMiminu jsou také odborné poradny, včerně Poradny o kojeneckém a batolecím mléku. Svůj dotaz ohledně výživy miminka můžete směřovat také tam. :kytka:

Pěkný den
adminka Eliška

Kolousek1
Stálice 60 příspěvků 2 inzeráty 21.12.17 13:10

@karandyszewska A kolik bylo synovi? Náš malý má teprve 3 měsíce právě, proto se raději ptám, mám pocit že je brzo na změnu.

gabona1
Stálice 87 příspěvků 24.12.17 13:25

AK máš pocit, že mliečko nesedí, treba urobiť zmenu. ALe naozaj netreba robiť zmenu často, lebo môže mať žalúdočné potiaže. Radšej skonzultuj s detskou lekárkou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >