Reklama

Přechod z beba comfort na normální bebu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kolousek1
Stálice 52 příspěvků 20.12.17 19:57
Přechod z beba comfort na normální bebu

Ahoj maminky, máme 3 měsíčního chlapečka, který první dva měsíce hodně trpěl na bolení bříška. Po vyzkoušení pár UM u nás zvítězila BEBA COMFORT, po které se bříško zlepšilo. Teď když už nám koliky skončily, uvažuji že přejdu z Beby comfort na obyčejnou Bebu. Máte s tím některá zkušenost? Je o dost levnější, ale bojím se, aby ho zase nebolelo bříško. Budu ráda za každou radu :)

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5672 příspěvků 9 inzerátů 20.12.17 20:18

Koliky skončily, protože mu sedí mléko. Na tvém místě bych ještě aspoň měsíc vydržela než se trávení opravdu ustálí. A o moc dražší zase není. Já kupovala pixlu 800g za 309,–. To zas oproti beba 600g za nějakých 250,– není takový rozdíl. Pohledej na netu, sice na 1 nesmí být akce, ale i tak se dá ve větším balení koupit levněji.

Klopotkova
Echt Kelišová 7550 příspěvků 20.12.17 20:27

Odpověď na otázku bohužel neznám, já teď kupovala pro kamarádku s velkou slevou, protože v lednu končí záruka 400 gramů Beba Comfort v plechovce za 58,–Kč. po slevě.

Kolousek1
Stálice 52 příspěvků 20.12.17 20:27

Tak toho jsem si vůbec nevšimla, že se jedná jen o 600g. To opravdu takový rozdíl není. Ono nejdůležitější je aby malý měl to bříško v pohodě, ty koliky jsou opravdu peklo. Kouknu na net a objednám comfort výhodněji. Děkuji za radu ;)

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1986 příspěvků 20.12.17 20:54

Taky bych ještě vydržela, později pro přechod, v nemocnici jsme dělali tak, že jsme míchali fajnovější a obyč mlíko, např. první den 3/4dávky původní mléko a 1/4 nového, druhý den 50:50, třetí den víc toho nového a čtvrtý den už jen to nové. POkud by v noci byly problémy s bolením, pak se vrať o krok zpět a nech bříško pár dnů zvykat.

Janli
Kelišová 5672 příspěvků 9 inzerátů 20.12.17 20:58

Kupovala jsem na Sleky, vyzvednout se to dá v Teta drogerie, od 600,– doprava zdarma

karandyszewska
Povídálka 30 příspěvků 20.12.17 21:06

Prechod bez problemu, zadny rozdil nepoznal ani syn, ani ja :)

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11005 příspěvků 21.12.17 09:44

Dobrý den,

připomínám, že na eMiminu jsou také odborné poradny, včerně Poradny o kojeneckém a batolecím mléku. Svůj dotaz ohledně výživy miminka můžete směřovat také tam. :kytka:

Pěkný den
adminka Eliška

Kolousek1
Stálice 52 příspěvků 21.12.17 13:10

@karandyszewska A kolik bylo synovi? Náš malý má teprve 3 měsíce právě, proto se raději ptám, mám pocit že je brzo na změnu.

gabona1
Stálice 87 příspěvků 24.12.17 13:25

AK máš pocit, že mliečko nesedí, treba urobiť zmenu. ALe naozaj netreba robiť zmenu často, lebo môže mať žalúdočné potiaže. Radšej skonzultuj s detskou lekárkou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >