Přechod z Beby HA 1 na Sunar HA 1

27.4.17 08:31

Přechod z Beby HA 1 na Sunar HA 1

Ahoj holky,
máme 3,5 měsíční holčičku, od porodnice jsme na Bebě HA 1. Už týden však holčička stávkuje a nechce moc jíst, chci zkusit změnit mléko jestli to není tím. Máte někdo zkušenosti se Sunarem HA 1? Chceme zůstat na hypoalergenním mléku. Nebo máte zkušenosti s jinými hypoalergenními mléky? Četla jsem, že Nutrilon je stejný jako Beba a Hipp že děti moc nesnáší. Poradíte mi prosím?
Také jsem četla, že Sunar je přislazovaný a děti jsou po něm celkem tlusté, což bych nerada…
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

12571
27.4.17 08:44

@zu.lilie já měla a mám dítě na Bebě HA. Obě děti okolo třetího měsíce stávkovali s jídlem. Trvalo to cca dva týdny. Pak zase začli jíst a doháněli období kdy nejedli. Já osobně bych mléko neměnila, pokud malé vyhovuje - přibírá, nebolí jí bříško. Ale je možné, že jí sunar zachutná víc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13453
27.4.17 08:47

@zu.lilie Já mám první dítě do roka na Sunaru Premium HA a v pohodě. Beba jí taky nechutnala /jenže první dostalo UM až v 9 měsících, do té doby byla kojená/. Druhé mám teď 9 měsíční na Bebě HA /od 4 měsíců/ a taky v pohodě, takže je to asi o chuťi. Bez porady s lékařem bych mléko ale nezměnila, nemá se to do roka střídat. Ale pokud už změníš, tak pak zůstaňte u Sunaru. Není tak hořký jako Beba. Výhoda je mléčný tuk, nevýhoda, že neobsahuje probiotika, jinak co do kvality je to s Bebou na stejno. Nutrilon se mi jeví jako nejhorší - jak chuťově, tak chemií, která v něm je /alespoň před 4 lety byla a já tuto značku od té doby ani nezvažovala/. Jiná HA mléka jsem nezkoušela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 09:17

Děkuji za Vaše rady a názory :-). Nejraději bych mléko neměnila, zrovna mi přišel celý balík 6 doz Beby. Nahouby však je, že po hodině se mi budí a chce zase jíst :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8954
27.4.17 09:51
@zu.lilie píše:
Děkuji za Vaše rady a názory :-). Nejraději bych mléko neměnila, zrovna mi přišel celý balík 6 doz Beby. Nahouby však je, že po hodině se mi budí a chce zase jíst :-(

Ale to nevadi, ne? Klidne davej mliko po hodine.
Zadne z mych deti nejedlo pravidelne a podle tabulek. Kazde (3 byly na UM) jsem musela nejakym zpusobem velikost davky a rozlozeni behem dne upravovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3626
27.4.17 10:30

Ahoj, u obou dětí mi doktorka vždy automaticky doporučovala Bebu HA, ale ani jedno dítě ji nechtělo, takže jsem dávala Sunar HA a ten už jim chutnal.
Ta Beba HA je fakt škaredá, taková hodně hořká mi přijde :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama