Přechod z bezlaktózové UM na normální

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenka.kob
Kecalka 196 příspěvků 13.01.17 11:37
Prechod z bezlaktozove um na normalni

Ahoj, jdu se svami poradit, jsme nejakou dobu na beba al 110 kvuli prujmu(viroza) pred casem sme skouseli prejit na normalni um ale asi moc naraz a prujmy byli zpatky. Muzete mi poradit jak mam prechazet? Michat mlika dohromady mi prijde divne takze mam davat treba 200ml bezlakt. A potom treba 100ml normalni um a postupne mnozstvy obracet? Je nam 11m mlicko pijem jen rano a vecer po 300ml… Dr si nemysli ze by to byla intolerance, jen se pry ty streva dlouho zpatky zvykaji na laktozu. Diky za rady

Reakce:

Akzeretka
Stálice 73 příspěvků 13.01.17 11:51

Tak my jsme to řešili trochu jinak.. Bezlaktoz. mléko jsem dávala pořád, ale postupně jsem zařazovala do jídelníčku trochu jogurtu, trošku másla do brambor apod.. Po těch troškách si malej zvykl a až potom (cca 7 týdnů) jsem vyměnila um za laktózovou klasiku.. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >