Přechod z bezlaktózové UM na normální

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenka.kob
Kecalka 204 příspěvků 13.01.17 11:37
Prechod z bezlaktozove um na normalni

Ahoj, jdu se svami poradit, jsme nejakou dobu na beba al 110 kvuli prujmu(viroza) pred casem sme skouseli prejit na normalni um ale asi moc naraz a prujmy byli zpatky. Muzete mi poradit jak mam prechazet? Michat mlika dohromady mi prijde divne takze mam davat treba 200ml bezlakt. A potom treba 100ml normalni um a postupne mnozstvy obracet? Je nam 11m mlicko pijem jen rano a vecer po 300ml… Dr si nemysli ze by to byla intolerance, jen se pry ty streva dlouho zpatky zvykaji na laktozu. Diky za rady

Reakce:
Akzeretka
Stálice 73 příspěvků 13.01.17 11:51

Tak my jsme to řešili trochu jinak.. Bezlaktoz. mléko jsem dávala pořád, ale postupně jsem zařazovala do jídelníčku trochu jogurtu, trošku másla do brambor apod.. Po těch troškách si malej zvykl a až potom (cca 7 týdnů) jsem vyměnila um za laktózovou klasiku.. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >