Reklama

Přechod z bezlaktózové UM na normální

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenka.kob
Kecalka 181 příspěvků 13.01.17 11:37
Prechod z bezlaktozove um na normalni

Ahoj, jdu se svami poradit, jsme nejakou dobu na beba al 110 kvuli prujmu(viroza) pred casem sme skouseli prejit na normalni um ale asi moc naraz a prujmy byli zpatky. Muzete mi poradit jak mam prechazet? Michat mlika dohromady mi prijde divne takze mam davat treba 200ml bezlakt. A potom treba 100ml normalni um a postupne mnozstvy obracet? Je nam 11m mlicko pijem jen rano a vecer po 300ml… Dr si nemysli ze by to byla intolerance, jen se pry ty streva dlouho zpatky zvykaji na laktozu. Diky za rady

Reklama

Reakce:

Akzeretka
Stálice 73 příspěvků 13.01.17 11:51

Tak my jsme to řešili trochu jinak.. Bezlaktoz. mléko jsem dávala pořád, ale postupně jsem zařazovala do jídelníčku trochu jogurtu, trošku másla do brambor apod.. Po těch troškách si malej zvykl a až potom (cca 7 týdnů) jsem vyměnila um za laktózovou klasiku.. :palec:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama