Přechod z Hami 6 na Hami 12

817
17.7.19 09:49

Přechod z Hami 6 na Hami 12

Zdravím maminky, jdu si k vám zkušenějším pro radu. Možná to je hloupý dotaz, ale zajímalo by mě jestli nemá některá podobnou zkušenost. Malé jsme teď měnili mléko Hami 6 za Hami 12,je to teď 2 den co nové mlíko pije. Je zvyklá ho pít před spaním a v noci když se probudí. V noci už vstávala jen jednou na krmení, ale teď ty dva dny co jsme mléko vyměnili vstává 2× a je v noci taková neklidná. Myslíte, že by to mohlo být tím mlékem? Zas si říkám, že v tom nemůže být takový rozdíl aby ji to rozhodilo :nevim: Každopádně ji i rostou zuby a nevím jestli je to prostě souhra náhod a je neklidná kvůli těm zubům nebo je to tím mlékem. Přemýšlela sem jestli se mám zkusit vrátit k Hami 6 nebo mam chvilku vydržet jestli se to srovná… Přes den je jinak malá normální, veselá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
101
17.7.19 10:04

A z jakého důvodu jste přecházeli? Můj malej má 1,5roku a večer na spaní pořád dostává nutrilon2 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
17.7.19 10:15

@PeBa12 Já dávám hami na dobrou noc. Minulý týden jsem přecházela z 6 na 12 a syn pořád spí celou noc v kuse. Když mu rostou zuby, tak je taky přes den v pohodě ale v noci se minimálně jednou vzbudí na jídlo a je nevrlý. Já bych to připisovala zubům a ještě chvíli se změnou počkala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
17.7.19 10:16
@kakuja píše:
A z jakého důvodu jste přecházeli? Můj malej má 1,5roku a večer na spaní pořád dostává nutrilon2 :D

Vážně? Nikdo mi nikdy neřekl, že pokud ji bude 2 vyhovovat tak nemusím hned v roce přecházet na další pokracovaci mléko :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
17.7.19 10:21
@Kochanská píše:
@PeBa12 Já dávám hami na dobrou noc. Minulý týden jsem přecházela z 6 na 12 a syn pořád spí celou noc v kuse. Když mu rostou zuby, tak je taky přes den v pohodě ale v noci se minimálně jednou vzbudí na jídlo a je nevrlý. Já bych to připisovala zubům a ještě chvíli se změnou počkala :)

Mě právě, ale i ta 3 připadá taková jiná. To mléko je takové žlutější a víc sypke. Ještě mě napadlo zeptat se v lékárně jestli by to mohlo mít na dítě nějaký vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
17.7.19 10:40
@PeBa12 píše:
Mě právě, ale i ta 3 připadá taková jiná. To mléko je takové žlutější a víc sypke. Ještě mě napadlo zeptat se v lékárně jestli by to mohlo mít na dítě nějaký vliv.

To je pravda, vypadá úplně jinak než to 6+ ale to klasické má jen ke snídani, takže ten rozdíl na něm asi nepoznám. To na dobrou noc vypadá 6+ i 12+ stejně, jen je tam větší odměrka.
Za zeptání nic nedáte, snad něco poradí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
17.7.19 10:47
@PeBa12 píše:
Vážně? Nikdo mi nikdy neřekl, že pokud ji bude 2 vyhovovat tak nemusím hned v roce přecházet na další pokracovaci mléko :think:

Mě to taky nikdo neřekl, ale tím, že mu vyhovuje nic měnit nebudu :lol: tak hlavně u nás jsme s tím měli problémy, že mi po hodně mlikach zvracel než jsme se dopracovali k nutrilonu2, který je ok, jednička mu taky vadila. Takže jsem ráda, že má aspoň něco a už neexperimentuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
17.7.19 10:52
@kakuja píše:
Mě to taky nikdo neřekl, ale tím, že mu vyhovuje nic měnit nebudu :lol: tak hlavně u nás jsme s tím měli problémy, že mi po hodně mlikach zvracel než jsme se dopracovali k nutrilonu2, který je ok, jednička mu taky vadila. Takže jsem ráda, že má aspoň něco a už neexperimentuju :)

Já dneska asi koupím zas tu dvojku a bude… Zkusím se přeptat ještě v té lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama