Přechod z jedné HA na druhou

deliska
8.5.17 10:15

Přechod z jedné HA na druhou

Ahojte holky mám na vás dotaz, Dostala jsem HA cleonitu ktera mi nesedla, protože pořad krvacim tak jsem dostala HA novynette dr říkala že nejdřiv musim tu cleonitu dobrat dat si pauzu a pak přejit na tu druhou novynette. Cleonity mi zbyva 2 tabletky mohla bych si už př vzit dnes tu novynette :nevim: :mavam: diky

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2611
8.5.17 11:12

Mslis, že doktorka neví co a proč říká?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12540
8.5.17 13:13

Proboha, antikoncepce nejsou lentilky. Poslouchej lékařku a nevymýšlej nesmysly nebo si rozhodíš cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
9.5.17 15:02
@deliska píše:
Ahojte holky mám na vás dotaz, Dostala jsem HA cleonitu ktera mi nesedla, protože pořad krvacim tak jsem dostala HA novynette dr říkala že nejdřiv musim tu cleonitu dobrat dat si pauzu a pak přejit na tu druhou novynette. Cleonity mi zbyva 2 tabletky mohla bych si už př vzit dnes tu novynette :nevim: :mavam: diky

Ne, dobrat platicko první antikoncepce, normalne sedm dnů pauza a pak klasicky najet na nové platicko nové antikoncepce. Myslim ze ty dvě pilulky už se dají přežít a rozhodně lepší než si popřípadě rozhazet zbytečně cyklus. :palec:
To byste si vzala dvě pilulky z novynette a dělala pauzu? Blbost.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.18 23:01

Kombinace

Ahoj holky, chci se zeptat jestli jste zkoušeli brat antikoncepci a jak jste dobraly poslední tabletku, tak jste zacaly brát jinou antikoncepci bez přerušení? Nebo to není možné…
Protože v neděli mam dobrat poslední pilulku a pak tyden pauza a to letíme do anglie a ja mám mít největší krvácení v době letu… poraďte prosím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70134
29.5.18 06:01

@Kacka227 Jo, jde to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.18 22:39

@j.a.n.i1 a nemůžu mít potom nějaké zdravotní problémy? Prechazim ze strelicie na novynette.. mám z toho obavy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama