Přechod na jiná antidepresiva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 23.01.18 15:17
prechod z jednech antydepesiv na jine

Dobrý den chci se zeptat brala sem paroxetin a ted mi doktor napsal citalec mate někdo zkušenosti s náhlým přechodem na jiné ad

Reakce:

Lollitka
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 23.01.18 18:17

@seherezada 38 Ano, AD jsem brala 11 druhů a vždycky jsem přecházela z jednoho na druhé, nebo jsem brala 2 a jednou i 3 současně. Paroxetin i Citalec jsem také brala a pomohl mi více Citalec, ale je to hrozně individuální. Tak držím palce.

sloninka
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 23.01.18 19:16

@seherezada 38 Jak ti ta AD mění? Postupně vysazovat paroxetin nebo vysadit najednou?

GabinkaCh
Závislačka 2518 příspěvků 23.01.18 19:18
@Lollitka píše:
@seherezada 38 Ano, AD jsem brala 11 druhů a vždycky jsem přecházela z jednoho na druhé, nebo jsem brala 2 a jednou i 3 současně. Paroxetin i Citalec jsem také brala a pomohl mi více Citalec, ale je to hrozně individuální. Tak držím palce.

Můžu se zeptat, proč tolik druhů? to ti nezabíraly?

Lollitka
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 24.01.18 01:06

@GabinkaCh Právě nezabíraly, byla jsem hodněkrát v nemocnici a tam mi vždy nasadili nová AD. K tomu jsem brala ještě další léky (antipsychotika, stabilizátory nálady, anxiolytika, hypnotika…), dohromady asi 45 druhů léků, byla jsem takový pokusný králík :-(.

GabinkaCh
Závislačka 2518 příspěvků 24.01.18 06:22
@Lollitka píše:
@GabinkaCh Právě nezabíraly, byla jsem hodněkrát v nemocnici a tam mi vždy nasadili nová AD. K tomu jsem brala ještě další léky (antipsychotika, stabilizátory nálady, anxiolytika, hypnotika…), dohromady asi 45 druhů léků, byla jsem takový pokusný králík :-(.

Jejda, tak to jsi toho spořadala hodně :D A můžu se zeptat? už jsi v pohodě?

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 24.01.18 07:19

Jo naráz vysadit a citalec ale já brala ten citalec už 10let předtím pak 2mesice paroxetin a ted se vracim k citaleku tak myslím ze to půdě dobře tedy snad

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >