Reklama

Přechod na jiná antidepresiva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 23.01.18 15:17
prechod z jednech antydepesiv na jine

Dobrý den chci se zeptat brala sem paroxetin a ted mi doktor napsal citalec mate někdo zkušenosti s náhlým přechodem na jiné ad

Reklama

Reakce:

Lollitka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 23.01.18 18:17

@seherezada 38 Ano, AD jsem brala 11 druhů a vždycky jsem přecházela z jednoho na druhé, nebo jsem brala 2 a jednou i 3 současně. Paroxetin i Citalec jsem také brala a pomohl mi více Citalec, ale je to hrozně individuální. Tak držím palce.

sloninka
Ukecaná baba ;) 2006 příspěvků 23.01.18 19:16

@seherezada 38 Jak ti ta AD mění? Postupně vysazovat paroxetin nebo vysadit najednou?

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 23.01.18 19:18
@Lollitka píše:
@seherezada 38 Ano, AD jsem brala 11 druhů a vždycky jsem přecházela z jednoho na druhé, nebo jsem brala 2 a jednou i 3 současně. Paroxetin i Citalec jsem také brala a pomohl mi více Citalec, ale je to hrozně individuální. Tak držím palce.

Můžu se zeptat, proč tolik druhů? to ti nezabíraly?

Lollitka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 24.01.18 01:06

@GabinkaCh Právě nezabíraly, byla jsem hodněkrát v nemocnici a tam mi vždy nasadili nová AD. K tomu jsem brala ještě další léky (antipsychotika, stabilizátory nálady, anxiolytika, hypnotika…), dohromady asi 45 druhů léků, byla jsem takový pokusný králík :-(.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 24.01.18 06:22
@Lollitka píše:
@GabinkaCh Právě nezabíraly, byla jsem hodněkrát v nemocnici a tam mi vždy nasadili nová AD. K tomu jsem brala ještě další léky (antipsychotika, stabilizátory nálady, anxiolytika, hypnotika…), dohromady asi 45 druhů léků, byla jsem takový pokusný králík :-(.

Jejda, tak to jsi toho spořadala hodně :D A můžu se zeptat? už jsi v pohodě?

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 24.01.18 07:19

Jo naráz vysadit a citalec ale já brala ten citalec už 10let předtím pak 2mesice paroxetin a ted se vracim k citaleku tak myslím ze to půdě dobře tedy snad

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >