Přechod z kolébky na postýlku v 8 měsících

3
22.12.19 18:25

Přechod z kolébky na postýlku 8m

Hezky podvecer, maminky. Rozhodla jsem se pozadat vas o rady a zkusenosti. Mame 8 mesicni miminko, ktere od narozeni spavalo v kolebce (usinalo samo, nebylo nutne kolebat, proste jsme jej polozili do ni, malicka si chcilku sama zvatlala, a pak usnula). Jelikoz se nam zacala pretacet, lozit a pomalu vstavat, museli jsme prehodit kolebku za postylku a zacaly nervy - polozime malou, ta se hned pretoci na bricho nebo zacne stoupat a breci a ne a ne usnout. Na brise nikdy nespala (nechtela) a v kolebce moc prostoru na nejake toceni se nebylo. Zkousela jsem ji postylku nejruzneji ohradit mantinely (plysaci, polstare, smotane deky atd atd.), ale bohuzel bez ucinku. Doted bylo jeji usinani naprosto bez problemu a ted je to horor. Prosim, mate nekdo podobne zkusenosti?
Predem moc dekuju!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2543
22.12.19 18:52

Zkuste na chvilku zavinovat. Až si na postýlku zvykne, tak to bude lepší. Nebo si nechat udělat větší hnízdečko, aby měla omezený prostor jako v kolébce. Starší to měl taky, ale za čas to přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
22.12.19 18:55

@Sashie dobry napad i s tim hnizdeckem. Tak snad je to jen obdobi nez si zvykne :nevim: moc dekuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4236
22.12.19 18:56

Máme ročního syna a srale spí v hnízdě. Jen to má dole rozvazane. Nám taky usinal sám dokud nezačal stoupat. Myslím si že to není kolébkou ale tím že si začal stoupat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10453
22.12.19 18:59

Naší malé je jen pět měsíců a spí taky pořád v hnízdě, jinak už by se otáčela na břicho. Ušila jsem si ho spešl větší, prostor uprostřed má na výšku 75 cm. Je teda přes celou postýlku :lol:, ale vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
22.12.19 19:51

@Buma
Máme hnízdečko rozvázáné a otočené. Náš prcek také potřebuje mit kolem sebe nějakou jistotu 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat