Přechod z mateřské dovolené na rodičovskou

653
7.7.20 16:38

Přechod z mateřské dovolené na rodičovskou

Ahoj, potřebovala bych objasnit pár otázek, mám v tom trochu zmatek.Na mateřské dovolené jsem do 12.září, poté budu čerpat dovolenou 30dní v práci. Jak je to s rodičovskou dovolenou? Nastoupím rovnou na rodičovskou k 13.září a zároveň budu čerpat těch 30dní dovolené a nebo nastoupim na rodičovskou dovolenou až po vyčerpání dovolené? Mohu si zvolit, že rodičovský příspěvek mi bude chodit až od 1.listopadu? Když budu skoro až do konce října čerpat dovolenou, tak mi přijde jako blbost v tu dobu čerpat i rodičovský příspěvek a ráda bych ho čerpala až po dovolené. Moc děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41205
7.7.20 16:49

@Reny28 po materske dovolene, budes cerpat radnou dovolenou a az po ni rodicovskou dovolenou. Rodicovsky prispevek muzes cerpat soubezne s radnou dovolenou. Kdyz si o nej zazadas v rijnu, prijde to prvni vyplata rp v listopadu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4517
7.7.20 16:56

@Reny28 mateřská, řádná dovolená a rodičovská dovolené, všechno postupně. Rodičovský příspěvek si klidně dejte až od 1. listopadu. Můžete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
296
7.7.20 16:57

@Reny28 Já to měla podobně. MD mi skončila 9.3., pak jsem čerpala dovolenou a od 9.4. nastoupila na RD. O rodičovský příspěvek jsem si zažádala až od května.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653
7.7.20 17:57

Všem moc děkuji :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu