Přechod z nemocenské na ošetřovné

56
29.4.20 21:05

Přechod z nemocenské na ošetřovné

Prosím chtěla bych se zeptat. Jsem po pracovním úraze :zed: a operaci :nevim:. Nyní mi konči neschopenka po roce, kterou mi lékař ukočí. Jelikož mám 5letou dcerku doma a nemá jí kdo pohlídat půjdu asi na ošetřovné. Prosím z čeho se bude vypočítávát ošetřovné, když jsem 11 měsíců byla na nemocnské? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.4.20 23:29

To mě taky zajima, snad někdo poradí…Já marodím od srpna až do teď. Do toho už mi uplynula ta podpurčí doba, tak sem musela žadat o prodloužení podpurčí doby, abych měla dál nemocenske dávky…Zatím nevím zda mi to prodloužili…Taky mi vrtá hlavou co pak, až budu uschopněná…Jestli vůbec budu mít nárok na OČR na syna, když školka je zavřená. Nevím zda je nárok na OČR, když už není nárok na nemocenské dávky..Nikde sem odpověď nenašla :?.

• Citovat
  • Nahlásit
9491
30.4.20 10:42
@Moncax píše:
Prosím chtěla bych se zeptat. Jsem po pracovním úraze :zed: a operaci :nevim:. Nyní mi konči neschopenka po roce, kterou mi lékař ukočí. Jelikož mám 5letou dcerku doma a nemá jí kdo pohlídat půjdu asi na ošetřovné. Prosím z čeho se bude vypočítávát ošetřovné, když jsem 11 měsíců byla na nemocnské? Děkuji

Z platu před nemocenskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9491
30.4.20 10:44
@Anonymní píše:
To mě taky zajima, snad někdo poradí…Já marodím od srpna až do teď. Do toho už mi uplynula ta podpurčí doba, tak sem musela žadat o prodloužení podpurčí doby, abych měla dál nemocenske dávky…Zatím nevím zda mi to prodloužili…Taky mi vrtá hlavou co pak, až budu uschopněná…Jestli vůbec budu mít nárok na OČR na syna, když školka je zavřená. Nevím zda je nárok na OČR, když už není nárok na nemocenské dávky..Nikde sem odpověď nenašla :?.

Jsou to dvě samostatné dávky, takže vyčerpaná podpůrčí doba u nemocenského nemá vliv na ošetřovné, normálně nárok je, pokud jsi pořád zaměstnaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 00:22

@Lendeš Děkuji za odpověď 😇 😘,ano sem zaměstnaná.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat